Skocz do zawartości
prezesik

[PRZYJĘTY]podanie prezesik

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

 

Nick: prezesik

Wiek: 24

Doświadczenie (w byciu adminem): ogolem bedzie 3 lata z przerwami 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

Staż w CS-sie: 8 lat :)

Steam / NonSteam: oczywiscie tylko steam:)

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27026/top_players/?searchpge=2#search

Dlaczego TY .!: nie bede mowil ze nie ma adminow na serwerze bo Admini sa:) moze nie zawsze kazdy ma czas bo to jest oczywiste ale jeszcze jeden admin jakby byl to by sie nic nie stalo a moge rowniez pomoc tym bardziej ze czesto gram:)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 3 do 6 godz:) 

Kontakt: steam, pw

 

Wiem ze to Moj pierwszy post ale wszystko sie nadrobi bede uczestniczyl w zyciu forum jak i na serwerze:) 

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego Podania:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Także jestem NEUTRAL, tak jak Eryk , ale dodatkowo:

 

- jak gram to zawsze jest jakiś admin, zdarza się, że gra po 4-5 adminów, dlatego wydaje mi się , że nie potrzeba kolejnego admina

 

- konto do podania

 

ALE:

 

- jeżeli GC nie kłamie grasz z rana , czyli po 7 rano (tylko z tego powodu mógłbym dać szanse)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Eryk nie wiedzialem ze jestes Adminem widuje Cie na serwerze ale czesto pisze do naab albo Czapli bo tylko ich znam z adminowania na ffa czesto pisze do yoha bo zna wiecej adminow tutaj tak samo czesto pisze np do keymil ze ktos podejrzany. Ale i tak dziekuje za opinie bede sie staral zebym sie wyroznial;) powodzenia dla wszystkich;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prezesik bardzo często zgłasza mi cziterów, nawet jak nie gram na serwerze, jest aktywny oraz mam nadzieję poradzi sobie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...