Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]flesze? masakra..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Nie wiem czy taki temat już był, ale nie chce mi się przetrząsać całego forum, dlatego założę nowy. Otóż grałem sobie na serwerze, wszystko fajnie, jak to zwykle, ale jedna rzecz mi straaaasznie przeszkadzała i wpadłem na pewien pomysł, który na pewno ułatwiłby grę :) Kojarzę, że taka opcja gdzieś była i pytanie czy tutaj też da radę zrobić coś takiego, a mianowicie:

 

gdy dostanie się flesza od swojego ziomka z drużyny, to zrobić tak by ten flesz nie oślepiał, czyli żeby oślepiały flesze tylko od przeciwnika. Myślę, że każdy porządny gracz by się ze mną zgodził w tej kwestii, bo masakrycznie to przeszkadza, jak dostaje się więcej fleszy od swoich, niż od wroga :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś już to proponowałem i nie przeszło. 

 

Po prostu trzeba banować za rzucanie fb i może się kiedyś nauczą patrzyć na radar. 

 

 

 

e: No moim zdaniem ten pomysł jest dobry, ale decyzję i tak podejmie opiekun. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


grałem na serwerze z ta opcja i jedyne co to zmieni to zaniży poziom gry wystarcza 3 osoby na tsie albo ogarnięte jeden wybiega 2 rzuca mu flesze pod nogi i przeciwnik nie wie co się dzieje 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taki jest urok tej gry i ja bym tego nie zmieniał. Równie dobrze moglibyśmy wyłączyć smoke dla swoich. Post jar|lukiego również daje wiele do myślenia w tej kwestii. Moim zdanie zbędne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


FB to FB czy z TT/CT jak się rzuca to jest ja bym nic nie zmieniał. 

 

 

 

Od tego są FB by oślepiać i czasami wręcz pomaga gdy zostaniesz oślepiony bo i Twój przeciwnik Cię nie widzi.

 

 

 

Zbędny temat jak dla mnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyobraź sobie w życiu realistycznym, jest wojna, siedzisz w okopach ze swoją brygadą, wyciągasz granat z kieszeni, wyjmujesz zawleczke, inni krzyczą a Ty " Spokojnie, mamy Friendly Fire ustawione na OFF " .

 

 

FB to FB, Smoke to smoke, HG to HG i nic bym w tej kwesti nie zmieniał. Po prostu trzeba upominać grzecznie tych którzy oślepiają.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie na NIE. Zbyt ułatwiło by to gre, niech zostanie jak jest. A jeżeli dostajesz często fleshe to albo pchasz się w niewłasciwe miejsca, albo upominaj tych, ktorzy robia to specjalnie- w koncu jestes adminem..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ewentualnie rozróżnienie granatów kolorami? Jak leci He to przy komunikacie " Fire in the hole " jest w nawiasie [ HE ] na czerwono. Analogicznie na smoke jest zielony i dla flasha biały, waniliowy czy jak on się tam zwie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...