Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]A moze sprobuje

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick: FallEdge

Wiek: 16

Doświadczenie (w byciu adminem): dosyc spore oczywiscie takze sie ucze cos nowego u nasz adminow :P

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6

Staż w CS-sie: ponad 2 lata

Steam / NonSteam: steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/FallEdge/80.72.40.110:27008/

Dlaczego TY .!: Wiem ze czase jakies slowo powiem nie potrzebnie :P ale bym chcial zostac aby dotrzymac jakiegos porzatku kiedy nie bedzie zadnego admina poniewaz wlanczaja rozne chity :(

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Czesto gram na naszym cod modzie tak moze 5/6 godzin ale nie zawsze najwiecej w weekend :P

Kontakt: gg: 48272697

              Skype: oskarek12345678

 PS: Zrozumiem jesli moje podanie zostanie odrzucone  :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś aktywny na serverze to fakt, ale jeżeli chcesz ubiegać się o stanowisko admina musisz nas (mnie) do siebie przekonać. W ogóle Cię nie znam, rzadko zgłaszasz co dzieje się na serverze, na tą chwilę jestem na nie.

 

 

 

Ps : Odrób 2 pkt ostrzeżeń.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***


odrzuc.png




Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Trochę ponad tydzień temu odpracowałeś swojego perma i dostałeś drugą szansę. Składanie podania po tak krótkim czasie jest delikatnie nie na miejscu.



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...