Skocz do zawartości
Gość

Zielonka :)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS: Zielonaa.

2. Wiek: 21 lat

3. Doświadczenie: Ano coś tam umiem już :) rozwijam się.

4. Mikro(obowiązkowe): Oczywiście jest 

5. Ile dziennie poświęcasz na TS?: Ostatnio nie było TS, a tak to cały czas, gdy jestem na steam jestem też na TS :)

6. Dlaczego właśnie ty: Jestem cierpliwą, kulturalną i konsekwentną osobą. Wszyscy mnie tu znają. Z każdym potrafię się dogadać i wyjaśnić niejasną sytuację. Myślę, że nadaje się na to stanowisko. 

7. Co wprowadzisz na naszego TS: Przede wszystkim kulturę porządek i miłą atmosferę. Pomyślę nad jakimiś konkursami, zabawami żeby było ciekawiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie na TAK , mozna z nia pogadac, czesto jest dostepna na forum steam i ts , mowi wszystko wprost i nie owija w bawelne .Mysle ze na kazdym stanowisku na forum dala by rade :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że na TAK :D

 

 

 

Bardzo miła sympatyczna Zielona osoba :P ( pewnie z Marsa ) ^^ 

 

 

 

Bezpośrednia i pomocna :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście na tak. Sympatyczna osóbka, zna ją wiele osób, konsekwentna, ogarnie posadkę, tym razem powinna dostać szanse i zostać nowym moderatorem,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście duże Tak. Uważam że dziewczyna przyda się w męskim gronie która zapanuje nad nimi :P:). Pełnisz stanowisko Adminki na serwerze i robisz to dobrze uważam ze i jako Moderator ts dasz  sobie radę ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj oj oj :D szalona Endżi :D Jestem bardzo miłą osóbką :D Wprowadzasz miłą atmosferę i jestes bardzo lubiana i ja też Cię lubię :D I jestem pewny że sobie poradzisz ;D !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

i to duzeeee wporzo laska, wszedzie jej pelno o kazdej porze , z nią nie ma nudy zawsze o wszytkim mozna porozmawiac, pomocna , nie bede dalej sie rozpisywal, ale mysle, że nadaje, sie na to stanowisko w 100%. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...