Skocz do zawartości
Gość

Respawny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dało by rady przywrócić poprzednich respawnów ograniczonych tylko do standardowych respów? Obecnie rozgrywka wyglada tak, że Ct respawnuje się nawet w okolicach dużego piachu i TT, którzy wypuścili się trochę dalej mają robione plecy, co nie byłoby aż tak tragiczne, gdyby nie 3 sekundowa osłona przeciwnika. To troche wkurzające, gdy ktoś przebije się i wypracuje sobie przewagę, a jest zabijany przez nietykalnego oponenta, To samo z respawnami TT w okolicach środka, jaki sens ma granie AWP ze środka, kiedy na przeciwnika mozna co najwyżej najechać celownikiem, bo chłop świeci na czerwono.

 

 

 

Proponuję, albo przywrócić stare respawny, albo zlikwidować osłonę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Respowe respawny były według mnie beznadziejne. Gra polegała na tym, ze terro czekało na gali na wychodzących z respa ct-ow.

 

Najlepsze respawny były około miesiąca w wstecz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale przynajmniej byłeś na równych prawach. Tzn mogłeś kogoś zabić, albo on Ciebie. Teraz co najwyżej możesz się przyglądać jak czerwony Cię oprawia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bylo to już przerabiane, raz się zbugowaly i gra była dominowana przez tt na gali...

 

 

 

Close

 

 

 

EDIT// otwieram, zauważyłem zmianę ze respia się dalej niż normalnie.

 

 

 

Wydaje mi się ze tak jak było wcześniej było dobrze nikt nie był na respie z ochronka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...