Skocz do zawartości
Gość

[Propozycja] Podbicie tematu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam mala propozycje dotyczącą tematów, nazywała by się ona "podbij temat" co owa opcja by miała na celu robić?.

 

 

 

Czasem są robione tematy ważne takie jak ankiety, propozycje oraz ważne komunikaty lecz one się gubią w długiej liście innych tematów tak wiec teraz by wchodziła opcja "podbij temat" miała by ona na celu odświeżaniu tematu bez pisania posta, była by ona dostępna do użycia tylko raz na 24h (może ja użyć tylko autor tematu, po zamknięciu jest blokowana).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm, z jednej strony dobry pomysl, lecz z drugiej jak kilka osob podbije w tym samym czasie  swoje tematy to to sie mija z celem bo i tak ktorys z tematow musi byc nizej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Domysł naprawdę dobry ! :) Jestem na duże TAK . @Pasiak88 szczerze wątpie czy kilka osób "podbije temat" w tym samym czasie ( lub podobnym ) . Masz racje " i tak ktorys z tematow musi byc nizej. " , ale nie musi być na samym dole . Jeżeli w owym temacie wszystko się wyjaśni , temat zostanie zamknięty i wgl , to dlaczego owy temat ma być "wyżej" od tematu który nadal jest otwarty i trwa w nim dyskusja itp. ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Domysł naprawdę dobry ! :) Jestem na duże TAK . @Pasiak88 szczerze wątpie czy kilka osób "podbije temat" w tym samym czasie ( lub podobnym ) . Masz racje " i tak ktorys z tematow musi byc nizej. " , ale nie musi być na samym dole . Jeżeli w owym temacie wszystko się wyjaśni , temat zostanie zamknięty i wgl , to dlaczego owy temat ma być "wyżej" od tematu który nadal jest otwarty i trwa w nim dyskusja itp. ? 

 

 

 

 

Pasiasty no Rudy ma rację :P

 

 

 

Skoro temat zostanie podbity to będzie on wyżej do chwili wyjaśnienia i zamknięcia owego tematu.

 

W tym czasie inny temat, który będzie podbijany wchodzi na miejsce tematu zamkniętego.

 

 

 

Uważam pomysł za dobry można spróbować i wtedy sami ocenimy czy pomoże to nam na forum czy też nie.

 

Jeśli nic się nie zmieni na lepsze to wrócimy do aktualnych ustawień.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wydaje mi się, aby było nam to do czegoś potrzebne. Mogłoby dochodzić do niepotrzebnego podbijania tematów, przez co moderatorzy mieliby więcej pracy związanej z egzekwowaniem kar i utrzymaniem ładu na forum. Wątki są na bieżąco przeglądane, wyjaśniane i (gdy nastąpi taka konieczność) zamykane. Administracja forum panuje nad zachowaniem porządku, nie widziałem działu zasypanego otwartymi i niewyjaśnionymi tematami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...