Skocz do zawartości
Gargulec

[UBT] Gargulec - #1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Gargulec

Wiek: Obecnie dwadzieścia dwa, 13 stycznia dwadzieścia trzy.

Data rejestracji na forum: 23.12.2015 rok.

Czas spędzony na forum: Nie wiem, w Informacjach profilowych nie piszemy mi już od 2 tygodni. Myślę, iż będzie to 6 dni.

Doświadczenie w ocenianiu: Ciężko mi stwierdzić, raz ocenię lepiej, a raz gorzej... Niech oceni do Silverka, bądź August.

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Owszem, obsługiwałem nie raz.

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Byłem za ping, i za txt.

Dlaczego Ty?: Chcę pomóc UBT, z racji iż jest ich nawet mało. NeQ zrezygnował z rangi UBT, więc zwolniło się miejsce, na które ktoś trafi. 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Poświęcam około pięciu godzin dziennie, czasami nawet dziesięć godzin dziennie.

Dwumiesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie) Niestety nie, za 3 dni minie moje 20 dni stażu jako admin.

Coś od siebie: Tak więc, mam na imię Konrad i mam dwadzieścia dwa lata. Na sieci jestem dość krótko, bo tylko miesiąc. Jak każdy użytkownik forum mam Swoje słabe strony, jak i te mocne. Jedną ze słabych stron jest mój pośpiech wkładany do każdej rzeczy.

Jednak mam też tę dobrą stronę, której sercem jest posiadanie Cierpliwości, a także Systematyczności. Będzie to tyle ode mnie, bardzo dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...