Skocz do zawartości
7aro

[PRZYJĘTY]podanie 7aro

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: 7aro

Wiek: 31

Doświadczenie (w byciu adminem): 6

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie: 11

Steam / NonSteam: Steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/7aro/80.72.40.110:27008/

Dlaczego TY .!: Jestem kulturalny, otwarty, towarzyski, ekstrawertyczny, kontaktowy :D często jestem online również o nietypowych godzinach, potrafię rozpoznać graczy na dopalaczach, lubię nagrywać i rozpisywać demka, zawsze służę pomocą innym graczom. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: ile się tylko da jak nie kilka to kilkanaście godzin dziennie czasami się boje ze moja mnie z chaty wywali :P cale szczęście w pracy mam dużo czasu na gre :D

Kontakt: gg 5949469

      steam bartekj83

     ts 7aro

 

ps. w wymaganiach jest minimum 16 lat nie ma nic o max :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście tak, czasami wchodzę na serwa przypilnować troszkę i trafiam, że 7aro zawsze na serwerze jest. Nie odnotowałem u Niego braku kultury, aktyny jest, co widać po godzinach.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Logiczne że na tak, Często siedzi z Nami na ts jak mu net pozwala dużo godzin przegranych:) Jeden z najlepszych kandydatów na admina :) Powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma granicy Wiekowej. Witamy Cię w progach :) mam nadzieje ze Twój wiek + wieloletnie doświadczenie pomoże nam walczyć z wszelkiej maści przeszkodami :)

 

 

 

@ przyjęty ;D bd pisało jak forum się naprawi :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...