Skocz do zawartości
Gość

[UB]ban

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: fE

 

Godzina, data zdarzenia: chwila temu

 

Mapa: dd2

 

STEAM_ID / IP: 89.76.134.105

 

Uzasadnienie:  Czitowanie. Kogoś chyba szlag trafia i krew zalewa na serwerze. Niech się wypowie admin, co takiego widzi w mojej grze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

http://speedy.sh/6Z9jn/fe.rar grasz jakbyś miał jakiegoś dziwnego aima. Są różne sposoby czitowania. A na końcu demka sami oceńcie.

 

 

 

P.S I na początku demka widać jak lookasz na ESP. zakłopotanie. No nie wiem oceńcie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

http://speedy.sh/6Z9jn/fe.rar grasz jakbyś miał jakiegoś dziwnego aima. Są różne sposoby czitowania. A na końcu demka sami oceńcie.

 

 

 

P.S I na początku demka widać jak lookasz na ESP. zakłopotanie. No nie wiem oceńcie.

 

 

 

 

Na co lukam? Chłopie to jest serwer DM z 15 osobami w przeciwnym teamie. Logiczne jest, że są "ciągi komunikacyjne" którymi ludzie chodzą całymi grupani i w ciemno mozna obstawiać, że w pewnych miejscach ktoś może stać. Tak, lookanie na esp na serwerze, gdzie gra się tak dynamicznie ma sens. Co do "dziwnego aima", to zostawiam ocenę komuś kompetentnemu (napisałbym ,że to skill, ale z szacunku dla ludzi, którzy naprawdę ogarniają AWP nie będę się ośmieszał)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

15:45 - spaliłeś się ;)

 

 

 

wszystko ładnie elegancko no ale tutaj przeskoki ;)

 

 

 

 

Mozesz uściślic? Mam NS i nie moge odtworzyc demka na vievdemo, działa tylko na playdemo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

5xb.png

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...