Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Propozycja :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Moja propozycja brzmi następująco. Proponuje usunąć plugin który sprawia,że gdy TT plantuje pakę to się wyświetla ta wiadomość że plantują.  Również że CT rozbraja. TO bez sensu że widać iż to jak podpowiadanie. Przyjmijmy że CT idzie na długą na DD2 i pojawi się info że plantuje to od razu All CT idzie na Bs.. To bezsensu. Co o tym sadzicie ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Usunięcie tego pluginu wprowadziłoby mnóstwo zamieszania (którego i tak nie brakuje). Informacja o podłożeniu paki zachęca do wykonywania celów mapy. Temat przenoszę do odpowiedniego działu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w życiu, mam nadzieje ze tego nie usuniecie nie bedzie infa to nikt nie pojdzie do tej paki itak maja opory jakby grali o jakis puchar cennega grafa straca itd a bez tego pluginu to juz kompletnie bedzie tlumaczenie a ja nie wiedzialem ze paka jest bla bla bla...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dokładnie ta informacja zachęca do wykonywania celów mapy, które i tak nie za bardzo wykonujecie :) poza tym cały urok ODD2 polega na tych udogodnieniach nie wiem co w tym złego i jestem na NIE jeśli chodzi o usunięcie pluginu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Plugin musi być... tak jak Zielona mówi cały urok ODD2 polega na tych udogodnieniach... Podpowiedź, że paka jest plantowana to dobra sprawa, wcześniej nawet nie było widać, czy jest paka czy nie. Więc NIE można tego pluginu usunąć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...