Skocz do zawartości
musza

[ZAMKNIĘTY Walentynki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

 

 

 

Mam pytanie które chcę skierować w szczególności do naszych Szanownych Pań . Co rok mam problem z kupieniem czegoś dziewczynie na Walentynki , no niby jest to biżuteria i wgl . Ale w tym roku chciałbym kupić lub zrobić coś oryginalnego , takiego czegoś z jajem jak to się mówi .:D

 

Podajcie jakieś propozycje co by was zaskoczyło , przez co mogłybyście się ucieszyć tym oryginalnym prezentem :)

 

 

 

Już z góry dziękuje :3

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Owszem, trzeba pokazać, że Ci na niej zależy, ale też nie staraj się jej "kupić". Nie o to chodzi.

 

 

 

Może oprócz czerwonej różyczki zaproś ją do kina?

 

Tak jak Danke wspomniała słodki misiaczek też będzie ok ;)

 

Dziewczyny to lubią :)

 

 

 

Ale za bardzo nie szalej ;)

 

To dopiero początek waszej znajomości :)

 

Po za tym, jej ma bardziej zależeć na Tobie niż na prezentach ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A może kup jej poduszkę w kształcie serca z napisem "kocham Cię", "Tylko Ty", coś w tym stylu ;) Jeśli jest małowymagającą kobietą, tak naprawdę ucieszy ją każdy drobiazg, bo przecież nie chodzi tutaj o drogie prezenty tylko liczy się gest ;) Miłości nie buduje się w ten sposób, że kupisz jej perfumy z Armani lub zegarek z Gucci. Czasem wystarczy zrobić coś skromnego, a pokazującego jak bardzo Ci na niej zależy :) Zrób kolację przy świecach, tylko dla was dwojga, powiedz jak bardzo ją kochasz. To cieszy bardziej, niż jakieś tam prezenty z kosmosu ;) zaskocz ją, zrób coś, czego zupełnie nie będzie się spodziewać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kup jej Bongosa + 4 gramy :D Dziewczyny to lubią (nie wszystkie) ale lubią:D Kto by nie chciał się z pizgać w Walentynki? :D Potem do jakiegoś Maka/KFC na "romantyczną Kolację". Następnie jakiś film na za lukaj przy piwku i na koniec Danie główne kokardka na Wacławie :) 

 

 

Misterny plan B :D 

 

 

Ewentualnie możesz poszukać swojej drugiej połówki. Ja swoją w monopolu znajdę :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć :)

 

Ja (zresztą masa moich znajomych też) jak najbardziej jesteśmy za prezentami oryginalnymi, wyjątkowymi. Zresztą zawsze takie lubiłam. Walentynki, to wiadomo, coś romantycznego, uroczego, ale jeszcze fajniej jak jest coś, czego nie ma prawie nikt inny i wcale nie musi być drogie ;)

 

W zeszłym roku dostałam zestaw lampionów, ale nie takich z masowej produkcji, tylko bardziej właśnie wyjątkowych, ręcznie robionych, nie kupowanych w markecie. Spędzam przy nich każdy wolny wieczór, dają niesamowitą atmosferę, więc taka korzyść obopólna i bardzo podobają mi się jako ozdoba bez zapalania ich. Ja dostałam czerwone z białą koronką, ale tu są podobne

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5940089970albo http://allegro.pl/elegancki-swiecznik-lampion-prezent-walentynki-i5940069363.html). Z kolei moja siostra (zapalona hodowczyni storczyków) dostała bardzo "miłosne" osłonki na doniczki w stylu

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5939977890a kilka znajomych dostało kolczyki chyba szydełkowe - różowe serduszka, jedno pod drugim z jakimiś koralikami, nawet dość elegancko to wygląda. Chciałam sobie takie kupić, ale nie mogę znaleźć identycznych

 

już niestety, ale są podobne http://allegro.pl/show_item.php?item=5940221722

 

Jeszcze kiedyś widziałam takie świeczniki szklane z napisami różnymi ładnymi, ale niestety się nie doszukałam...

 

W każdym razie zdecydowanie stawiam na oryginalność :)

 

Życzę udanych Walentynek :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja też bym była ewentualnie za misiem :)

 

 

 

Albo najlepiej zrób coś własnoręcznie :P Jak nie do końca wyjdzie to będziecie mogli przynajmniej się pośmiać z tego oboje :)

 

Zaproś ją do siebie na jakiś film zapal świeczki zapachowe, zrób kolacje.... 

 

Nie zawsze chodzi o to żeby coś kupić ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy Twoja luba jest bardzo wymagająca, ale mnie zadowoliłby nawet spacer z ukochanym, tak jak dziewczyny wyżej pisały - miś (bardzo fajna opcja), no a później, hm, w niczym nie będzie Wam tak dobrze jak w niczym. (y)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NADCHODZĘ ZE SPÓŹNIONĄ POMOCĄ

 

 

 

 

jak lubi czekoladę możesz wykminić cuś takiego http://chocolissimo.pl/masz bardzo duży wybór, ale radziłbym uważać jak zamawiasz jakąś czekoladę przestrzenną. raz zamówiłem samochód z czekolady i niestety w trakcie transportu połamał się. nie jest to wina tej firmy, bo było dobrze zapakowane, a raczej transportu. niestety jest opcja dostawy tylko przez dpd, a wiem jak traktują tam paczki i problem leży po stronie magazynierów, bo wiem jak oni tam traktują paczki, przyjdą jakieś łepki po zawodówce na magazyn i dla nich jest bez znaczenia czy paczka ma oznaczenie delikatnego towaru czy położenia paczki ( taka nalepka ze wskazówką ku górze) i najbardziej przewalone mają paczki o małym gabarycie i wadze, bo "mała jest, a to sobie ją tak tu rzucę", chcąc nie chcąc może też komuś spaść czy w samym busie dostawczym czy tirze może spaść na nią inna paczka czy co innego się wydarzyć. jakbyś się zdecydował brać z tego sklepu to myślę, że jakbyś się z nimi dogadał to mogliby ci pocztą wysłać. nie wiem czy nie jest za późno, bo gdy zamawiałem to czasami ponad tydzień czekałem i najlepiej przed zamówieniem żebyś się zapytał jaki byłby czas oczekiwania. a wrócę jeszcze co do transportu to jeśli masz niedaleko do poznania lub warszawy to możesz się po odbiór osobisty pofatygować i tak będzie najbezpieczniej dla paczki. ja mam 90 km do warszawy to następnym razem zajadę sobie do nich po odbiór, bo firmy transportowe nie szanują paczek i ich zawartości

 

 

 

a jak nie to, to ma 18, więc możesz bieliznę erotyczną zakupić ^^ 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...