Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]cwany plutonowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: po północy 8 lutego

Nick admina/gracza, który zawinił: Cwaniak

Dowody: http://speedy.sh/XMqqT/cwaniak.dem

Świadkowie: demo wszystko raczej pokazuje

Uzasadnienie: no to nie pierwszy raz, raczej nawet gość gdy nie ma adminów robi to cały czas czyli wpuszczanie reakiet po końcu rundy na resp wroga. wszystko na demku. nick gracza pasuje mu do charakteru, na czacie jeszcze pyskował kiedy bana dostanie bo czeka. za bugowanie klasy premium może coś więcej niż ban na pare godzin? jutro będzie to samo robił, jaki sens?

 

 

 

kocham Was, Wasz konfident.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wiem, że nic mnie nie usprawiedliwia co do tej rakiety, ale byliśmy praktycznie sami na serwerze, puściłem ze 3-4 razy tą rakietę z czego 1raz Cię zabiłem a ty robisz z tego takie Halo ;) Puszczanie takiej rakiety zdarzyło mi się po raz pierwszy (chyba już z nudów bo mam duży level, wy macie mniejsze i nudzilo mi się ciągłe zabijanie was). Tak jak powiedziałem nigdy wcześniej tego nie robiłem co może potwierdzić naprawdę bardzo dużo osób ;) A ban za rakietę nie przekracza 30min, a zdarzało się, że za takie coś admini banowali nawet na 10min ;) Jeżeli tak bardzo zdenerwował Cię ten incydent, żeby nagrywać dema, to z Mojej strony Serdeczne Przepraszam. Pozdrowienia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyjaśniliście sobie tą sytuację, Cwaniak przeprosił Cię za zaistniałą sytuację, ale jednak ban się należy. Albo podrzucasz ip, albo gracz dostanie bana będąc na serverze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...