Skocz do zawartości

Skarga na admina


VinTrax

Rekomendowane odpowiedzi

Od kąd załozyłem tu konto nigdy nie złożyłem jeszcze skargi, ale dziś już pewna osoba wyprowadziła mnie z równowagi... 

 

 

 

Wzór skargi (data i godzina): 15.04.2016 około 22 (przed chwilą)

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Cruzen

 

Dowody: HLTV filmik z mapy westwood    ->    http://www.supershare.pl/?d=DD6DACE42

 

Świadkowie: Omi, Viper, Daria, Marten i wielu innych

 

Uzasadnienie: Przez co najmniej 10 minut grasz "Silver" krzyczał przez mikro, nie nie mówił tylko krzyczał, chłopak max 10 lat darł sie do mikrofou "mamo nie bij mnie taboretem" i tego typu tekstami. W tym samym czasie do gry wchodzi gracz z aimbotem, ludzie na sayu wypisują ze odpał, zby admin sie nim zajął, ten nic, pisałem conajmniej 10 razy na u@ do Cruzena by zajął się tymi graczami, zero odzweu. Zaznaczam , że admin nie siedział na specie czyli mógł 'afczyć", poprostu grał w najlepsze.... Po 10 minutach nie wytrzymałem napisałem na steamie do Omiego, który odrazu się tym zajął, ładując bana graczowi Silver, niestety aimbota już nie było.

 

Adminowałem na serwerze 2 razy, wiem, że praca adminów czasem bywa uciążliwa, że z 25 minut mapy 10 przegraja , a 15 moga spedzic na obserwowaniu/ sprawdzaniu graczy, no, ale taki jest ich obowiązek, taki był też i mój, ale ranga admina nie jest po to by mieć kolorowy nick na forum, czy range admina na ts-e, posiadanie admina niesie za sobą obowiązku, z których jak widać nie zawsze wszyscy się wywiązują. chce tu jeszcze podziekować Omiemu za szybką "interwencje" mimo bycia zajętym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Nasi partnerzy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...