Skocz do zawartości
VinTrax

Skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Od kąd załozyłem tu konto nigdy nie złożyłem jeszcze skargi, ale dziś już pewna osoba wyprowadziła mnie z równowagi... 

 

 

 

Wzór skargi (data i godzina): 15.04.2016 około 22 (przed chwilą)

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Cruzen

 

Dowody: HLTV filmik z mapy westwood    ->    http://www.supershare.pl/?d=DD6DACE42

 

Świadkowie: Omi, Viper, Daria, Marten i wielu innych

 

Uzasadnienie: Przez co najmniej 10 minut grasz "Silver" krzyczał przez mikro, nie nie mówił tylko krzyczał, chłopak max 10 lat darł sie do mikrofou "mamo nie bij mnie taboretem" i tego typu tekstami. W tym samym czasie do gry wchodzi gracz z aimbotem, ludzie na sayu wypisują ze odpał, zby admin sie nim zajął, ten nic, pisałem conajmniej 10 razy na u@ do Cruzena by zajął się tymi graczami, zero odzweu. Zaznaczam , że admin nie siedział na specie czyli mógł 'afczyć", poprostu grał w najlepsze.... Po 10 minutach nie wytrzymałem napisałem na steamie do Omiego, który odrazu się tym zajął, ładując bana graczowi Silver, niestety aimbota już nie było.

 

Adminowałem na serwerze 2 razy, wiem, że praca adminów czasem bywa uciążliwa, że z 25 minut mapy 10 przegraja , a 15 moga spedzic na obserwowaniu/ sprawdzaniu graczy, no, ale taki jest ich obowiązek, taki był też i mój, ale ranga admina nie jest po to by mieć kolorowy nick na forum, czy range admina na ts-e, posiadanie admina niesie za sobą obowiązku, z których jak widać nie zawsze wszyscy się wywiązują. chce tu jeszcze podziekować Omiemu za szybką "interwencje" mimo bycia zajętym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mogę tylko dodać że tak było i potwierdzić słowa Vintraxa poprosił żebym wszedł i ogarną serwer bo cruzen nie reaguje wszedłem był tylko dzieciak który darł się w mikro czita już nie było

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...