Skocz do zawartości
Gość

Tremor Games - darmowe gry na steam, origin i nie tylko, POLECAM!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Tremor Games - strona, która pozwala na zdobycie monet które wymieniamy na gry na steama, dzięki wypełnianiu ofert, np. Matomy lub SuperSonic i zdobywaniu osiągnięć oraz dzięki zapraszaniu znajomych (20% punktów zarobionych przez poleconego).

 

http://www.tremorgames.com/

 

Zarejestrować się każdy potrafi, więc tego chyba nie muszę tłumaczyć :)

 

Jeżeli chciałbyś mnie nagrodzić za podzielenie się informacjami zarejestruj się z linku polecającego. Dla Ciebie to żadna różnica a mi możesz ogromnie pomóc :D

 

Link polecający

 

http://www.tremorgames.com/?ref=248767

 

 

Sposób pierwszy na zdobywanie monet. (WOLNY)

 

Trofea

 

Aby zobaczyć wszystkie trofea, klikamy na swoją nazwę użytkownika, wybieramy opcję "Trophies" oraz "Show all Trophies".

 

Naszym oczom ukaże się taka lista

 

16lbg38.png

 

Czyli jak widzimy, za zapraszanie innych do serwisu otrzymujemy Trofea a wraz z nimi punkty oraz monety ;)

 

Sposób drugi na zdobywanie monet. (ŚREDNI)

 

Poleceni

 

Aby otrzymać swój link do zapraszania znajomych wchodzi w swój profil (klikamy w swoją nazwę użytkownika), i widzimy informację:

Earn tremor coins by referring your friends to Tremor Games

Send the following link to your friends and if they join through your link, you will earn 20% of all coins earned through offers by them.

Link polecający.com/XXXXX

Fake referrals/multiple accounts per user may result in a permanent ban.

 

Osoba która zarejestruje się z tego linku, zarabia dla nas monety, zarabiamy 20% monet od zrobionej przez poleconego oferty, np za ofertę która da poleconemu 100 monet, my dostajemy 20.

 

Sposób trzeci na zdobywanie monet. (NAJSZYBSZY)

 

Oferty

 

Wchodzimy w napis "Get Coins" i wybieramy reklamodawcę u którego będziemy wypełniać oferty, np. Supersonic Offers

 

5armf8.png

 

Jak robić oferty?

Aby robić darmowo oferty, wystarczy wybrać jedną z np. subskrybcją sms. Wpisujemy na stronie swój numer telefonu i operatora, po czym na telefon przyjdzie nam sms'em PIN. Wpisujemy go na stronie i aktywujemy subskrybcję, oferta wykonana.

Nie zapomnij o tym, aby po wykonaniu oferty dezaktywować subskrybcję! Inaczej będą przychodziły ci 3x tygodniowo sms, które będą zabierały 5 zł! Aby ją dezaktywować, należy stosować się do instrukcji podanych w smsie. Zawsze przychodzą, więc nie bój żaby ;)

 

Nie zawsze zalicza oferty, ale z ofert można zdobyć największą ilość monet. Jest na to jednak sposób, gdyż na polskiej części forum TremorGames.com znajdziemy temat, w którym użytkownicy wypisują działające oferty. To zwiększa nasze szanse zarobku monet o jakieś 10 razy! Zróbcie oferty z 10 ostatnich stron, a sami się przekonacie!

Link: http://www.tremorgames.com/?action=viewtopic&topicid=3686&page=1

 

Przykładowe zarobki:

 

 

dw5ijn.png

 

 

 

Po wykupieniu jakiejś gry ze sklepu musimy pamiętać aby nasze konto z Tremor Games było połączone z kontem ze Steam (chodzi tu głównie o gifty). Następnie kierujemy się na swój profil, klikamy w "Items" i klikamy na "Contact Us" zależnie od gry, podajemy albo swój e-mail na którego jest zarejestrowane konto steam, albo wysyłamy informację o tym, że zakupiliśmy grę, np. "Crayon Physics Deluxe", a po jakimś czasie otrzymujemy wiadomość z kodem. Jeżeli gra była w formie giftu to musimy dodać użytkownika TremorGifts do znajomych na Steamie, następnie czekamy na akceptację i włączamy wymianę gier. Wtedy dostaniemy naszego gifta.

 

Dowód z kodem:

 

a3px.png

 

 

Dodatkowo możemy brać udział w losowaniach gier, za niektóre jest ponoszona opłata, np. 10 monet, a do niektórych musimy spełniać jakieś warunki, np. całkowicie zarobionych 300 monet (nie musimy ich posiadać w tym momencie).

 

Jeżeli chciałbyś mnie nagrodzić za podzielenie się informacjami zarejestruj się z linku polecającego. Dla Ciebie to żadna różnica a mi możesz ogromnie pomóc :)

 

Link polecający

Kod:

http://www.tremorgames.com/?ref=248767

 

Zapraszam i gorąco polecam!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...