Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Prowokacja admina i ban

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: 5 lutego 2014, ok. 23:00

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Keymil

 

Dowody: akcja na mikro jedynie świadkowie

 

Świadkowie: nie pamietam kto grał w obecnym czasie na serwerze, na pewno ";0" "hose arkadio morales"

 

Uzasadnienie: Akcja dzieje sie na inferno, jest wbita oskarzony wbija przedemna, ja dostaje skany z matrixa, skany ustały, oskarżony mowi żebym wbijał, nie wiedziałem kto to mowi, myslac ze ciagle jest matrix nie wbijalem zbyt pewnie ale wbijalem, czas do konca 25 sek, oskarżony mowi zebym wbijal mowie ze mam skany z matrixa, wywiera na mnie presje i powiedziałem mu cytuje "spokojnie, nie sraj ogniem". Odpowiedz admina "pierdol sie". Zirytowany mówie "wyliż mi z dupy rodzyny" i otrzymuję bana. Nie chce się spierać o to czy ban jest sluszny czy nie ale jeżeli admin wypala do mnie z tekstem typu "pierdol sie" to albo niech odpowiedz przyjmie na klate albo w ogole zamknij morde. Skarga założona w celu zwrócenia uwagi dla admina który za mocno poczuł władzę. Nie jest to pierwszy raz ale wczesniej myślałem że to pojedynczy przypadek. Od tej chwili bede zgłaszał tego typu sprawy bo ten czlowiek nie zasługuje na miano admina, pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

lysy andrzej prosimy o dowody a nie wymysły. bo to co napisałeś nie ma nawet na to świadków. (więc jesteś nie wiarygodny poszukaj osób co grały żeby mogły potwierdzić twoje słowa)

A co do Pana Keymila to można mu zabrać rangę Admina jak Ci to poprawi humor :) Zawsze mu zostanie Opiekun ;P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

 Odpowiedz admina "pierdol sie". Zirytowany mówie "wyliż mi z tyłka rodzyny" i otrzymuję bana.

 

 

 

 

Nie odpowiedziałem tak do Ciebie i przestań tutaj ściemniać, bo za chwile ostrzeżenie możesz otrzymać.

 

Wbiłem przed Tobą, zabiłem z matrixa i mówię 3 razy byś poszedł pakę kłaść, odpowiedziałeś mi chamsko, ja powiedziałem "uważaj na słowa", to wyzwałeś  - ciesz się, że ban na godzinę, miałem prawo dać na 7 dni.

 

Dziękuje do widzenia.

 

 

+1 pkt za oczernianie i kłamstwo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...