Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]Odwołanie o UB

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

 

Nick: Paput

 

Godzina, data. Dzisiaj okolo 18.55

 

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/

[AMXBans] Reason: 'Wstaw screeny na Multi-Head.pl'

[AMXBans] Duration: 'permanently'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:468548022'

[AMXBans] Your IP: '213.17.134.158'

[AMXBans] ========================================

 

Tak więc. Miło sobie grałem z bratem na serwerze, on nadal tam jest gra jednak ja nagle zostałem zbanowany. Nie wiem dlaczego, pewnie komuś bardzo zepsułem gre/staty więc postanowił zawołać kogoś kto "na dobre sprzątnie" mnie z długiej na A ( kampiłem tam ze scoutem i po prostu walilem co popadnie). Jednak jest jeden problem. Przed banem nikt nie strzelał mi screenow, w logu/konsoli cs'a ich nie widzę, a sam w pliku TEZ NIE MOGĘ SPRAWDZIĆ czy są ponieważ gram na wersji Portable która bezpośrednio po uruchomieniu pliku .exe uruchamia Cs'a.

Z góry mówię, ze nie jestem cziterem, cieszyłem się grą i jak zawsze komuś musiało to przeszkadzać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Śpieszę z pomocą. O godzinie 18:51 02.02.2014 zostały zrobione Ci ss'y przez MS-13. Te screeny masz na swoim kompjutrze, na forum znajdują się odpowiednie tematy, jak znaleźć ss'y. Jak nie znajdziesz ich w komputerze, to nie wiem, może zobacz w szafce pod zlewem w kuchni. Tak czy siak, jak do jutra nie wstawisz ss'ó ( do 18:50 ) stracisz możliwość otrzymania UB, chyba że zrobis 100 reklam. Mam nadzieję, że Ci to wytłumaczyłem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Głupi nie jestem, screeny wiem gdzie się pojawiają jak ktoś je zrobi. Proszę o sprawdzenie wersji Cs'a Portable (64 mb) , gdzie owo te screeny lecą. Pisałem, ze po uruchomieniu .exe uruchamia się CS. Nie ma żadnych plików. Gdy uruchomię to .exe ( tak zwaną instalke ) następuje rozpakowanie i bezpośrednie uruchomienie CS'a . Szukałem tych screenów jak i tego cs'a ( po uruchomieniu go i potem zamknięciu ), ale nic takiego nie ma. 

 

 

 

Wiem, ze nie mam jakichkolwiek dowodów swojej niewinności, ale proszę o UB jak i sprawdzenie wersji tego cs'a i postawienie się w mojej sytuacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie ma żadnych wyjątków...chcesz UB to daj ss.....w ostateczności zrób 100 reklam (własnoręcznie)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

 

 

To Ty masz się dostosować do naszego Regulaminu, a nie My mamy się dostosowywać do twojej wersji Cs'a......

 

 

 

Czy nadal czegoś nie rozumiesz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jakbym miał te screeny to bym wstawił. Pisałem tylko, żebyście zobaczyli, że nie kłamie, ale widzę, że nic z tego nie będzie bo ludzie tu chyba działają jak program. 

 

 

 

Pozdrawiam , narazie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

aztn.png

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...