Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Zapisy na konkurs 3v3 o VIP'a

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

                      Witam serdecznie, jestem ...

 

 

 

Co ja mówię, nie muszę się przedstawiać bo przecież wszyscy dobrze mnie znacie.

 

 

 

 

 

Ostatnio zaproponowałem pomysł konkursu 3v3 o VIP'a na wybranym serwerze, no i Lovonany powiedział żebym zrobił osobny temat i zapisy, więc o to jestem.

 

 

 

Rozgrywki będą się toczyć na mapach każdego rodzaju, zależy jak ustalą drużyny walczące, pod tematem podajcie nazwy swojej drużyny , lidera , i członków,

 

 

 

 

 

Wzór :

 

 

 

 

 

Kurczaki - MC [L] , DON , ALD         [L] oznacza lidera, liderzy będą ustalać na jakich mapkach odbędą się gry, jeśli nie dojdzie do porozumienia, tutaj wkraczam ja, i ja ustalam jak najlepszą lub najgorszą mapkę.

 

 

 

 

 

Gry będą rozgrywane na serwerach no cóż, tej serwerowni, na czas pojedynków powinno dodać się Black listy.

 

 

 

Pojedynki będą rozgrywane tylko w Weekendy ponieważ wtedy najwięcej osób siedzi przed swoimi sprzętami.

 

 

 

 

 

Ja wylosuje grupy , uczciwie oczywiście .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UWAGA : GRUP MOŻE BYĆ MAXYMALNIE 30.

 

 

 

Zapisy do : 21.02.14

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nagrody nie są najważniejsze, bardziej liczy się dobra zabawa (server mixowy się znajdzie), ale żeby zorganizować taki konkurs trzeba się tym zająć i poświęcić chwilkę. Pisać to jedno, a robić to - drugie. Jak nie będzie więcej zespołów to temat close. :) Napisz dokładną datę, do kiedy można się zapisywać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sponsorować nie mam zamiaru, LOVOnany kazał zrobić zapisy to są :P , napisze się do aquaxa to się zgodzi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Sponsorować nie mam zamiaru, LOVOnany kazał zrobić zapisy to są :P , napisze się do aquaxa to się zgodzi :)

 

 

 

 

Tak, aquax się zgodzi, nawet da bonus w postaci frytek i coli.

 

 

 

Widzę drogi Lovonany, że rozpoczynasz samowolkę na naszej sieci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hawkeye, nie uważasz, że to dziwne ?? Przecież to co pisał Lovo: "Pisać to jedno, robić to drugie" oraz to co Ty napisałeś:"ostatnio zaproponowałem konkurs' wskazuje, że to Ty miałeś ten pomysł i będziesz się tym zajmował. Więc moim zdaniem coś tu jest nie tak skoro piszesz " Lovonany mi kazał" jeżeli tak uważasz, to skoczyłbyś z mostu bo on Ci kazał?? Widzę, że się nie dogadaliście, albo się źle zrozumieliście ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hawkeye powinieneś pierw wszystko uzgodnić z h@ lub opiekunem sieci zanim zrobiłeś zapisy, nawet jeśli ktokolwiek by Ci napisał żebyś zrobił zapisy. Jeszcze to co napisałeś to chyba trochę przesadzone "napisze do aquaxa to się zgodzi" za takie robienie konkursów za plecami wątpię, że wypali coś z tym konkursem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zamykam.

 

 

 

Osoby zainteresowane owym konkursem niech zrobią temat w "propozycjach konkursów".

 

Niech ludzie się wypowiedzą co sądzą na ten temat (plusy i minusy).

 

 

 

Nawiązując do konkursu. Kiedyś były takie propozycje i niektórzy wiedzą co z tego wyszło. (Duża rzesza użytkowników się zapisało, a co do zorganizowania meczów - nie dało rady).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...