Skocz do zawartości
Gość

Mam problem ! prosze o pomoc ;x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie.!

 

Mam problem ze swoim cs'em, a mianowicie gdy pobieralem na ogol na nowo wszystkie skladniki i instalowalem cs przez steam wystarczylo wymienic paczki half-life by  gra dzialala normalnie, a nie tak jak po aktualizacji ktora miala miejsce w marcu ubieglego roku. Na pewno wszyscy pamietaja tę wadliwa i przysparzającą wiele problemow chu***wą aktualizacje. Gra dzialala prawidlowo przez pol roku,. Lecz ostatnio (tydzien temu) zrobilem format komputera. Wszystko caly steam  pobralem na nowo i zabralem sie za instalacje cs'a 1.6. Wszystko przebieglo prawidlowo. Wiec wlaczylem cs'a bez wczesniejszej wymiany paczki by sprawdzic czy moze, a nóż ona zniknela. Oczywscie nie. Gra dziala tak samo chu**wo jak z przed roku. Zabralem sie za wymiane paczki, a tu  BANC !......: (link do obrazu error jaki mi wyskakuje)

 

http://speedy.sh/9B9q7/problem.rar

 

Próbowale wiele innych sposobow i cudów by naprawic lub jak to inaczej nazwac powrocic do starego poczciwego z przed aktualizacji. Ale nic nie da sie zrobic. Żadne sposoby nie pomagaja mi. Nie znalazlem rozwiazania na wujku google... Wiec prosze o pomoc was, na tym oto forum ^^

 

Prosze o szybko odp ! Peace joł ! xpeH od fajansu kłania sie i  dziekuje z góry :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro już mowa o steam więc pozwólcie ze się wtrącę, otóż od tej pory co gram na steam mam znacznie większy ping jak i straszne ściny przy strzałach czy tam przy granacie dymnym, czytałem trochę w internecie i piszą ze to może być problem reklam czy tam aktualizacji czy jest jakiś sposób na wyłączenie tego czegoś? :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Skoro już mowa o steam więc pozwólcie ze się wtrącę, otóż od tej pory co gram na steam mam znacznie większy ping jak i straszne ściny przy strzałach czy tam przy granacie dymnym, czytałem trochę w internecie i piszą ze to może być problem reklam czy tam aktualizacji czy jest jakiś sposób na wyłączenie tego czegoś? :)

 

 

 

 

Nie dotyczy to wątku tematu, ale skoro napisałeś to ci odpowiem tutaj.

 

 

 

Reklamy i aktualizacje nie stwarzają takich problemów.

 

Coś może ci się przegrzewać np: karta grafiki albo zasilacz, czasami jest to procesor ale wątpie żebyś miał pentium 2 :)

 

 

 

Może ustawiałeś nóź na lewą rękę w konsoli ? cl_lw 0/1 Jeżeli tak to przez to, ściągnij model noża i po kłopocie.

 

 

 

Jeżeli to nie jest to co wyżej.

 

Jakiego masz windowsa ?

 

Rozdzielczość i hz ?

 

 

 

Czasami jest to chwilowe, trwa kilka dni a później przestaje. Dlaczego ? Na to już odpowiedzi nie znam. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...