Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]podanie Hell

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: -HellBoy-

Wiek: 21

Doświadczenie (w byciu adminem): 3 lata

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

Staż w CS-sie: 5 lat

Steam / NonSteam: steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/-HellBoy-/80.72.40.110:27026/

Dlaczego TY .!: Jestem aktywny, potrafię dobrze ocenić gracza, na BL mam 89% skuteczności  wielokrotnie mialem admina i sie sprawdzałem w tej roli, jestem kulturalny. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4h

Kontakt: gg 4976622 , forum,  steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja ogólnie jestem na NIE twoja kultura osobista daje wiele do życzenia,może i spełniasz wymagania ale nic po za tym

 

nie zgłaszasz czitów a jak niema adminów na serwerze to się panoszysz co to nie ty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widuję Cię często i Twoja kultura jest moim zdaniem wporządku. (Nie wiem jak nikogo nie ma z Administracji)

 

Gracz ogarnięty i wymagania wszystkie chyba, lecz na mikro Cię nie słyszałem nigdy. :)

 

 

Mój głos jest na TAK. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE, często na serwerze Cię nie widzę, ale o tym decyduje GC ile grasz dodatkowo

 

zgadzam się z Erykiem (Noa) z wyjątkiem panoszenia, bo osobiście tego nie doświadczyłem.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na NIE, często na serwerze Cię nie widzę.

 

 

To jak wyjaśnisz fakt ze jestem w top 3 czasami 2, bo sa male różnice :P. Być może grasz w innych porach niz ja.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...