Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na admina - SuchyPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

 

Chciałem złożyć skargę na admina SuchyPL.

 

Powodem jest to, że miała miejsce sytuacja, gdzie zostało dwóch ludzi w jednej kampie (.V0c!oR i SuchyPL), ja zamieniłem .V0c!oR  w zombie,a ten stanął z boku i nie atakował admina.

 

Reszta zombie nie mogła wbić bo był jeszcze lm.

 

Zwracałem uwagę adminowi, że powinien być ban dla .V0c!oR  za nie wykonywanie celów mapy i utrudniane gry, bo blokował wejście do kampy - mówiąc 'że chce wyjść' (ciekawe gdzie i po co jak miał ostatniego człowieka przy sobie?).

 

SuchyPL nie zareagował na moje prośby, więc ja się pytam po co on jest adminem?

 

Już pomijam kwestię taką, iż on praktycznie nigdy nie jest na spectatorze co by patrzeć czy ludzie realizują cele mapy...tylko sobie gra.

 

 

 

Liczę na dyskusję w tej sprawie, bo takie zachowania adminów nie poprawiają grywalności, a wręcz ją pogarszają.

 

 

 

 

 

Poniżej lista graczy, która była obecna przy tej sytuacji - jeśliby ktoś miał wątpliwości.

 

 

 

c1c11d1ff4482.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nigdy nie wchodze na specta ??. - ciekawe.

 

Jesli uwazasz ze nie pilnuje ludzi ktorzy graja pod wzgledem wykonywania celów mapy. - to Śmieszny mnie to co mówisz.

 

 

 

A ta sytuacja co mowisz to mówiłme temu graczowi żeby mnie zaraził nie zrobił tego przez co dostał upomnienie słowne,

 

gdyz przyznał sie do swojej winy i chciał bana ale uwazam ze wystarczyło za pierwszym razem upomnienie.

 

 

 

Dziekuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za regulaminem:

 

1. Wykonujemy cele mapy.

 

4. Nie blokujemy jako zombie dojścia do gracza.

 

 

 

Super, 2 punkty z regulaminu złamane = upomnienie słowne, gdzie zdarza się, że niektórzy zrobią skana i dostają bana...Byłeś zbyt zajęty strzelaniem do zombie, żeby trzeźwo zareagować - taka prawda.

 

 

 

Regulamin po coś jest, a jeśli ktoś go nie egzekwuje to od tego są różnego rodzaju kary, takie jak slap/kick/ban. Jeśli czegoś się nie ogarnia to po co się za to bierze?

 

 

 

Dalej podtrzymuję skargę, bo właśnie takie sytuacje mają miejsce, gdy na serwerze pojawia się 'kolesiostwo'.

 

Albo robimy coś dobrze, albo nie robimy w ogóle. Proste.

 

 

 

 

 

/edit: Jest różnica między "praktycznie nigdy", a "nigdy". Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przecież sam SuchyPL nie zaprzecza, że taka sytuacja miała miejsce, więc sprawa już powinna być oczywista.

 

 

 

kolo078 mówił, że się wypowie jakby co.

 

 

Tu mam screena z obecnymi w tamtej chwili na serwerze osobami:

 

96ae5d35.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

----------

 

SuchyPL łap http://sjp.pl/kolesiostwo , na naukę nigdy za późno.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Był zombi w mojej kampie ale kazałem u sie zarazic wiec nie wiem o co pretensje do mnie masz człowieku ??

 

 

 

Dostał upomnienie. Jak chcesz to moge banowac wszystkich na serwie od razu bez ostrzezenia to bedziesz miał 5 graczy albo i mniej ;) ty tez nie raz powinienes dostac bana za cele jak jestes zombi.

 

Od tej pory bede bardzo dokładnie na ciebie patrzył.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok, jak wbiję na serwa i będzie to mu przekażę co by się wypowiedział.

 

 

 

SuchyPL brawo, miej mnie na oku - taki rozgarnięty admin ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To było tak jak hunterz mówi wbijaliśmy do SuchyPL i V0c!or aż tu nagle ktoś wykorzystał blinka i V0c!or został zombie był dostatecznie blisko Suchego że mógł by go zabić ale on odsunął się a SuchyPL sobie strzelał dalej. W końcu zombie doszło do Suchego,  a V0c!or przez mikrofon coś takiego "Dobra dajcie mi wyjść" w tym czasie blokował zombie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czasami nie słyszę co mówicie przez mikro. Bo każdy strzela itd. Może mówiłeś ale v0c!or robił swoje trochę przybloczył i się odsunął. Ja tu tylko widzę jedną opcje aby v0c!or dostał bana za blokowanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zróbcie z tą sytuacją, co uważacie za słuszne. Jeśli admin ma jak na tacy gościa co łamie 2pkt. z regulaminu i nie daje mu bana - to co to za admin? Pisałem, zwracałem uwagę i nic to nie dało. Więc ja dziękuję za takie coś.

 

 

 

Pozdrawiam i wyłączam się z dyskusji, napisałem co miałem napisać, jeśli ktoś coś będzie chciał, proszę wzywać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie, widzę każdy ma swoje racje. Żadnych konkretnych dowodów nie ma, więc wydaje mi się, że dalsza wymiana zdań nie ma sensu. Suchy, staraj się baczniej śledzić u@, a kolegów proszę, aby swoje uwagi ponawiali w razie braku reakcji admina. Każdemu może zdarzyć się coś przeoczyć. Gdyby opiekun serwera chciał coś dodać, zostaniecie tutaj poinformowani. Temat zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...