Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Podejrzenie o wh

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat`era: dE.!

 

Godzina, data zdarzenia: 28.01.2014

 

Mapa:de_kabul

 

Serwer:FFA

 

Link do demka:http://speedy.sh/jPktE/de1.dem

 

STEAM_ID/IP cheat`era:0:1:17823844

 

Uzasadnienie: http://banid.pl/kto?to=0:1:17823844

 

 

 

 

 

Trudne do ogarnięcia dla laików a nawet średnio zaawansowanych.

 

 

 

Odpalane jest tylko na chwilę, któtką 10-15 sekund ale jest.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ściągam, a za sekundę rozpiszę - co do BL'a i AC - doskonale wiem jakie mam SID i ile tego tam jest jak wystukasz w google... Z powodu utraty swojego konta - zacząłem przegrzebywać stare konta Steam , do których miałem / mogłem mieć dostęp , aby najzwyczajniej sobie pograć.Traf chciał, że do dyspozycji miałem jedynie konta z VAC BANNED / lub to z tym bl'em i AC... Z dwojga złego postanowiłem wybrać konto z normalnym VACIEM... Jeśli co chwile jest aktualizacja - musiałbym także co chwile szukać nowych wspomagaczy :) Wiem, że to żaden dowód ale serio mi się nie chce haha :-D Ps: Wychodzę teraz załatwić kilka bardzo istotnych dla mnie spraw na mieście i właściwie to już jestem spóźniony - dodam tylko że demo widziałem do momentu Przerzucenia mnie do CT - i nic tam specjalnego nie było... wręcz niektóre sytuacje mogłem 2x lepiej rozegrać. @ Do 24 postaram się ustosunkować , jeśli wrócę później to najprawdopodobniej rano - będzie opis sytuacji ode mnie. dE

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więc tak.

 

Po stronie tt.

 

1. Staje przed schodami, za drewnianą skrzynką i nic nie robi, po czym nie idzie na schody tylko cofa.

 

2. Kręcone schody. Przeskakuje na drugą strone jak do siebie chociaż nic nie widać.

 

3. Wbiega na resp ct nie patrząc na skałki.

 

 

 

Strona ct.

 

1. Wyskakuje od razu na terroryste który kampi z bombą przy skrzyni.

 

2.Skraca górę do respa, wyskakuje od razu na gościa który jest afk.

 

3. W tej samej rundzie ze skakuje do respa dziwnym trafem tuż nad terrorystą który siedzi przy skrzyni.

 

 

 

Tyle co jest godne uwagi.

 

Takich akcji dE ma mnóstwo, na różnych mapach. Nie pierwszy raz biegnie w jedną stronę po czym staje na 10-15 sekund i cofa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Więc tak.

 

Po stronie tt.

 

1. Staje przed schodami, za drewnianą skrzynką i nic nie robi, po czym nie idzie na schody tylko cofa.

 

2. Kręcone schody. Przeskakuje na drugą strone jak do siebie chociaż nic nie widać.

 

3. Wbiega na resp ct nie patrząc na skałki.

 

 

 

Strona ct.

 

1. Wyskakuje od razu na terroryste który kampi z bombą przy skrzyni.

 

2.Skraca górę do respa, wyskakuje od razu na gościa który jest afk.

 

3. W tej samej rundzie ze skakuje do respa dziwnym trafem tuż nad terrorystą który siedzi przy skrzyni.

 

 

 

Tyle co jest godne uwagi.

 

Takich akcji dE ma mnóstwo, na różnych mapach. Nie pierwszy raz biegnie w jedną stronę po czym staje na 10-15 sekund i cofa.

 

 

 

 

 

 

A jakieś konkretne czasy podasz tych akcji ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szanowny graczu to, że staje w miejscu - nie wiem jak mam się do tego odnieść..., w tej danej sytuacji na przykład - jadłem obiad , jest tak niemalże zawsze - niekiedy jeszcze pale szluga ;) Nie wiem, Ty może nigdy nie przerywasz gry, aczkolwiek siedząc po parę godzin na serwerze aby był spokój niekiedy zdarza się, że nie mam myszki w ręce - za nie doskonałość serdecznie przepraszam ;) Oczywiście żartuje :) Każdemu się może zdarzyć. Co do zeskoczenia podczas skracania (dobry resp - to można czasem wykorzystać) bo akurat tylko ta akcja wydaje się dość ciekawa (oczywiście to tylko moje zdanie) - Co mam napisać, no najzwyczajniej w świecie wpadam szukam paru głów na respie w międzyczasie... co żadną anomalią według mnie nie jest jak postanawiasz krócić na kabulu, coś staram się orientować kręcone schody kątem oka - biegnę dalej, obserwując gdzie padają moi - małe schody - szybki zeskok aby plecy zrobić... podczas lądowania obczajam tetka podemną , to co ? Mam go zawołać i przytulić? Nie, no żartuje oczywiście.To by było na tyle, nie wiem co mam więcej napisać... staram się grać jak tylko najlepiej potrafię i to chyba naturalne - niekiedy obczaję radar innym razem zapomnę, takie jest życie w końcu wszyscy gramy tylko dla rozrywki, a nie dla sukcesów jak mniemam, bo nie pisalibyśmy teraz o serwerze FFA publicznym... - trochę niezręcznie wypowiadać się na swój temat - tak więc osąd pozostawiam moim przełożonym. Dziękuje :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oglądałem demko i nie było tam nic podejrzanego.

 

 

Osoba wrzucająca pisze, że osoby średnio zaawansowane będą miały problem by ujrzeć wh, a sam nie potrafi demka rozpisać poprawnie. To jest jakaś farsa i kabaret.

 

Demko jest czyste.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...