Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Problemik :D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam all :D mam taki dylemacik, dostałem wczoraj perma na ON dd2 i mam wrzucić ssy i tu jest problem bo pomimo że byłem czysty to teraz nie mogę ich wrzucić xD dlatego że nie mogę i za uj znaleźć, grałem na cs 1.6 v48 (condition zero) wchodzę w plik na którym go mam to znajduję tylko aktualizacje broni z wczoraj a nie moge znaleźć screenów, możecie mi coś doradzić jak je znaleźć? :D byłbym wdzięczny, Rugasz :3 btw gram na windowsie 7 jak coś xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kurcze nie mam tego ... wpisałem nawet nazwę ssów "halflife" i nie wykryło mi wpisywałem też wczorajszą datę w folderach o tylko aktualizacje mapek ... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w ogóle nie wykrywa mi ssów znalazłem jakieś stare a tych nie mogę, zerkałem po modyfikacjach i nic, po przeskanowaniu tym programem wyświetlił mi się napisik not found, w ogóle tego nie mam ... więc nie mam czego nawet szukać jak one mi się nie zapisały xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


o szit xD pewnie reklamy ale znowu muszę ogarnąć to bo gdyby znowu jakieś ssy musiałbym wrzucić to znowu nie miałbym skąd, z innego serva też nie mogę znaleźć więc musza gdzieś być u mnie na kompie tylko nie mogę znaleźć .. dobra dzięki za pomoc, będę szukał problemu, możecie zamknąć temat :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...