Skocz do zawartości
Gość

Ogarnijcie troche

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ogarnijcie trochę, chcecie aby ta sieć spadła na psy, wystarczy, że ciągle są crashe, a wy dalej dobijacie ludzi.

 

Grałem od początku mapy Ninją, kupiłem to gram prawda?

 

Parę dni temu pisałem do adminów, że dlaczego ładuje mi się HP przy ninji odpisali nie graj zabójcą , więc gram na mapie zabójca albo ninja, jeżeli wezmę zabójce to gram do końca mapy, dostałem kick, pisałem do admina dlaczego odpisał mi, że poprzez bugowanie klasy, wytłumaczył mi, żebym nie grał zabójca i po chwili ninją, zrobiłem reset kompa na życzenie admina wbiłem na serwer i dalej mi dodawało HP, napisało mi dwóch adminów, że mogę grać i nie dostane bana, a dziś właśnie dostałem bana niby za bugowanie klasy, zapłaciłem więc gram ninją proste.

 

Proszę o szybkie odbanowanie, oraz naprawienie problemów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gralaes na mapie de_westwod zabojca wiem bo zabijaly mnie twoje miny i sam ogolnie widzialem i potem zmieniles na ninje i regenrowalo ci 10 hp co 2 sec dokladnie tak jak na zabojcy latwo to bylo dostrzec bo grales 1 vs 1 z jakims kolesiem i miales 90hp i wszystko ladnie bylo widoczne !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak ale mi chodzi, że ogólnie ładuje mi się HP, nawet jeżeli nie gram zabójcą, świadkowie to dwóch adminów, nie pamiętam nicków, ale w południe pewnie będą na serwerze więc napisze do nich, pewnie się wypowiedzą.

 

 

 

Edit: bloody jeżeli możesz to zaproś na Steam nick: LaFaR17 , chętnie ci pokażę :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale co ty chcesz mi pokazywac?Ja wiem ze ci sie regerowalo hp bo sam to zglosilem na u@ do slp. a on ci na nastepnej mapie dal ci bana

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chcę udowodnić, że nie wejdę na serwer zabójca tylko od razu Ninja i dalej będzie dodawało Hp, 2 admini pisali, że mogę grac i nie dostanę bana a inni jak widzisz dzisiaj ban.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ban już dawno wygasł wracaj do gry. problem z bugiem hp. Został już poprawiony zostanie wgrany przy resecie levli który bd myślę że max do 1 miecha. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...