Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Głosowanie . :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zrobić małą odmianę na serwerze , min. żeby amx sam nie wybierał mapek i tak w kółko , tylko żeby gracze sami głosowali . To zapewne innym graczą się spodoba , jeżeli Ktoś jest na "NIE" To niech napisze i dlaczego ? :) . Dziekuję i Pozdrawiam .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


DMM zawsze jest dobrym pomysłem 

 

ale jeśli mają być to mapy tylko standawdowe to raczej jest to zbędne, nawet przy dodaniu nowych map i tak gracze będą wybierać standardowe, nawet na 4fun tak jest np w głosowaniu mapa algeria vs nuke to jak myślisz którą wybiorą ? :> (zdarzało się że algeria) 

 

Uważam że zmiana nic nie wskóra ale też nie zaszkodzi :)  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale chodzi mi też o To że np. Są gracze na serwerze i by sobie pograli np.dust2 , Co muszą robić ?? Czekać , aż dojdzie do konkretnej mapy , to trochę Boli .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najbardziej boli prostota oraz przyzwyczajenia ludzkie. Gracze by chcieli dd2/inf/nuke...w csie jest ponad tysiąc map a wszyscy zakochani są w tych trzech - to jest chore lekko.

 

 

Jak ktoś chce pograć na dd2 co chwile, to zapraszam na nasze serwery ODD2 i ODD2#2.

 

Serwer FFA jest do grania różnych mapek, a nie tylko tych klasycznych w/w.

 

Przyzwyczajenia ciężko zmienić, ale mam nadzieję, że z czasem gracze przywykną do obecnego MC - bo to co się wyprawia w głowach ludzi w obecnych czasach to przechodzi ludzkie pojęcie.

 

 

Gdyby na serwie były tylko : dd2,inf,nuke - to po miesiącuu by było :

 

A czemu nie ma innych map, a czemu to, a czemu tamto - nie da się każdego zadowolić. Jeśli gra się na jakimś serwerze, z miłą atmosferą, oraz przyjemnie się spędza czas, to czy jest to nuke, czy hell, to gracz zostanie, bo mu się miło gra i te 20 minut nie zrobi różnicy.

 

 

Tu nie chodzi o to, by FFA zapełnić wstawianiem co 10 minut dd2, osoby które chcą tu grać zostaną na każdej mapie, osoby które wchodzą tylko dlatego, że widnieje mapa dd2,inf...wyjdą tak czy siak.

 

Nam chodzi o ludzi, którzy będą tutaj na stałe a nie o ludzi, którzy będą wchodzić na dusta czy inferno.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Keymil ujął wszystko bardzo ładnie. 

 

Oczywiście jestem na nie, są serwery odd2, dd2/inf/nuke i jak ktoś tylko na tych mapach chce grać to niech sobie taki znajdzie i tam gra. 

 

Ja właśnie dlatego zacząłem grać na ffa ponieważ nudzą mi się ciągle te same mapy i jak znudzi mi się dd2 (na only dd2) to wchodzę sobie na ffa i gram coś innego. 

 

Najlepiej będzie jak zostanie tak jak jest. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...