Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]BaKsiO.! na admina :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BaKsiO.!

Wiek: 16

Doświadczenie (w byciu adminem):  Dobre ;)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie: około 3 lat

Steam / NonSteam: Steam oczywiście

Dlaczego TY .!: Chciałbym podjąć się bycia adminem serwera, ponieważ jestem ogarnięty, lubię, gdy serwer jest opanowany przez administratorów praktycznie do perfekcji i nie ma żadnych komplikacji/problemów. Cieszę się gdy ktoś mnie potrzebuję i mogę wyciągnąć tą pomocną dłoń by panowała jednak ta miła atmosfera a nie jej przeciwieństwo ;)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: około 4 h. http://www.gametracker.com/player/BaKsiO.%21/80.72.40.110:27008/

Kontakt: Steam, telefon, skype, pw.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem pol na pol . Poniewaz jest i tak duzo adminow na serwie to raz, po drugie Tylko przez ostatnie dni go widuje na serwie a wczesniej jakos mi sie w oczy nie rzucil. A to ze go ponosza emocje to tak jak kazdego z nas :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli kogoś obchodzi moje zdanie jestem na TAK

częsty online często zgłasza na u@ wiem bo mówi to także na ts ogarnięty wie co jest 5 co do obrażania graczy nie obraża nikogo czasem wymknie mu się jakieś przekleństwo jak każdemu z powodu poirytowania ale z kultura nie ma problemu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak siedzimy z Nim często na Ts'ie i jest ogarnięty. Przeklina okazjonalnie jak każdy kto się zdenerwuje :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak .

 

-Wiek jest

 

-GT się zgadza

 

-siedzisz na ts3 i da się z tobą przeprowadzić konwersacje :D

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety, jestem na nie. Tak jak mówi tetra - poznaj ludzi, pograj trochę, ponieważ mało co Cię Ja sam kojarzę, jak i inne osoby.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...