Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]GrandJunior na admina ?! ;O

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:GrandJunior

 

Wiek:16

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem już adminem na nie jednym serwerze, mogę się sprawdzić ^^

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8.5

 

Staż w CS-sie: Gram w cs 7-8 lat, grałem na ns z 2 lata, reszta idzie na steam :)

 

Steam / NonSteam: Oczywiście Steam <3

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/GrandJunior/80.72.40.110:27026/ , Wiem , to za mało, ale często widać mnie na serwerze :) , gram często i zawsze :D

 

Dlaczego TY .!: Gram na serwerze całkiem długo , dłużej niż te minuty co mam wyżej , grałem na nicku "GrandJunior :*****" , Byc może ktoś mnie pamięta :D . A dlaczego Ja ?? Zawsze siadam na kompa z rana, pierw Fb , potem cs , siadam do cs tak o 7:00 , i często nie ma admina , a lata jakiś odpał , (Dla jasności Cheater) , i nikt nie ma co zrobić , większośc adminów woli sobie pospać jak normalni ludzi , ale co tam , ja nie jestem normalny <3 ;D .

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Gram od 3h do 6h . Potrafiłem przegrać 14 h na cs , ale wiecie , szkoła , nauka , poprawy ;C

 

Kontakt:Posiadam steam, gg, FB , Ts . Oczywiście słuchawki odzyskam od kuzyna w niedziele wieczorem , ponieważ jechał do Anglii i potrzebował do kontaktu z bliskimi , wiecie , pisanie nie to samo co rozmowa :) . BĘDĘ Się STARAŁ ! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twoja aktywność jest bardzo na +, ale musisz dojechać do 30h.

 

 

Będziesz miał 30h, Twoja aktywność nie spanie, nadal taki ambitny będziesz, to wtedy podanie złóż.

 

Nie widziałem Cię bodajże ani razu na serwerze, daj się poznać i dopiero wtedy próbuj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

odrzuc.png

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...