Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Nie słuszny warn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem aby mi zdjęto warna ponieważ jest on nie słyszny. A sytuacja wygląda tak jeden z graczy dd2 złożył skargę na czita z dd2 i w niej nie podał IP gracza do zbanowania a był on NS więc chcąc by skarga doszła do skutku sam zamieściłem w niej posta podając to IP bo bez niego chcąc nie chcąc nie dalibyście bana aim'owi. Chciałem dobrze wszedłęm na serw skopiowałem IP napisałem posta i ku mojemu zdziwiniu dostałem warna. Ja rozumię wszystko to jest jakaś kpina ze strony moderatora, że daje warny komuś za to że chce pomuc. Nie chciałem zakładać nowego tematu i wklejac tego samego co tamten gracz żeby zgłosić czita bo po co jak już był wystarczyło go dopełnić by został zbanowany. Ja bym odpracował tego warna bo 10 reklam to nie dużo ale jest on nie poważnie nadany. Link do tematu http://multi-head.pl/topic/20885-aim-kolejny/

 

Tylko proszę żeby ktoś inny rozpatrzył to odwołanie ponieważ adonal już ma na to swoje zdanie więc jego odpowiedz będzie negatywna.

 

Dziękuję i Pozdrawiam

 

 

 

 

 

@Edit odpowiedz dla Chudego

 

 

 

Chudy ale ty zacznij czytać ze zrozumieniem to co ja piszę bo wstawiasz się za kolegą a nie zrozumiełeś mojego tematu do czego ja dążyłem. Tak jak n-ty dzień napisał po co mam zaśmiecać forum następnym tematem który juz istniał tylko brakowało w nim najbardziej ważnego szczegółu czyli IP do zbanowania gracza powienieneś się czieszyć że takie coś uzupełniłem i że ten czit już się nie pojawi na waszych serwerach a nie wlepiacie mi warna za to że ja poświęciłem swój czas żeby wejść na forum i pomóc. Mógłbym to olać i radzcie sobie sami w takich sytuacjach ale z tego co widać panów Moderatorów nie obchodzi zbanowanie gracza który rujnuje serwer dd2 tylko to, aby komuś dać warna na forum nie przemyślając tego wcześniej. Takiego zachowania z waszej strony po prosu nie rozumię

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie, co jak co, ale akurat tutaj muszę otworzyć temat i wstawić za kolegą. Regulamin regulaminem, zgadza się, ale w takim przypadku jak ten, wlepianie warna jest delikatną przesadą. Kolega tak naprawdę dostał go za ułatwienie nam pracy. Innych graczy upominamy za rzeczywiste wykroczenia, a tutaj od razu ostrzeżenie... Wydaje mi się, że w takich sytuacjach powinniśmy być bardziej wyrozumiali, zwłaszcza, że .:LastLegionA:. wszystko w tamtym poście ładnie wytłumaczył. Nie widzę sensu zakładania ponownie tematu, wręcz przeciwnie. Nie róbmy z forum wojska. Jestem za zdjęciem tego ostrzeżenia, decyzję pozostawiam dla odpowiednich osób.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...