Skocz do zawartości
BadBoy

[PRZYJĘTY]BadBoy[THC]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:BadBoy[THC]

Wiek:20

Doświadczenie (w byciu adminem): Dosyć spore . W sumie na pewno mnie jeszcze pamiętacie :P 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

Staż w CS-sie: Ponad 7 lat :) 

Steam / NonSteam: Steam 0:0:52056063

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: Teraz nie mam w ogóle ale wcześniej prawie 300 h.

Dlaczego TY .!: Posiadałem tutaj admina przez długi okres czasu i myślę że bardzo dobrze wykonywałem swoją pracę .. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4 h 

Kontakt: Steam: BadBoy Multi-Head.pl 

Dopiszę jeszcze coś od siebie, bo później nie wolno się wypowiadać w swoim podaniu .. Straciłem tutaj posadę admina przez brak aktywności spowodowanej odbyciem kary w ZK .. Jednym słowem byłem odcięty od świata :D 

Myślę że rozpatrzycie moje podanie pozytywnie :DD 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znam Cię osobiście - daj się poznać nowym Adminom, graczom z serwera i wtedy złóż podanie.

 

 

 

PS : Dobij te 5 godzinek do 30 :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomijając fakt, że niekiedy siedzi nas po 5 adminów :o To jestem na TAK :) Znam gracza, jako serwerowy 'nou lajf' (bo ja siedzę prawie 24/7 heheh :D ) mogę powiedzieć, że naprawdę często go widuje i zawsze zachowuje kulturę , gra na poziomie i zgłasza ewentualnych cziterów na u@ :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja osobiście jestem na nie, dzisiaj, gdy graliśmy na mapie chyba de_dust2 non stop mnie zabijałeś, więc się wkurzyłem i musiałem wyłączyć cs i pójść zapalić ! Widzisz przez Ciebie psuję się od środka ! hehe, na tak, często widzę oraz informuje bardzo dużo na admin chat :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...