Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]Czituje *o* =.^

Rekomendowane odpowiedzi

BUILD 6027 SERVER (0 CRC)

Server # 31

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : Kinga |WM 

[AMXBans] Powod : ' Czitujesz ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbans/ 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 212.87.246.21 ' 

[AMXBans] =============================================== 

Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoj

Dostałam ss a wątku jest napisane UB. lub BEZ UB. i co mam robic wchodze i widzę świetną wiadomość , dostałam przepięknego bana ;** Jak zaraz nie będzie to wyjaśnione to kończę z tym, bo mam tego dosyć... Tyle co ja inwestuję w waszą sieć , promuję ją na innych serwerach, wrzucam codziennie te badziewne ss , a wy mi takie bany dajecie? O nie nie... http://multi-head.pl/topic/20704-ogarnijcie-si%C4%99-co-wy-do-mnie-macie-co-ja-wam-zrobi%C5%82am/ Proszę o UB. ;\\

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja i koledzy z ubteam po sprawdzeniu demek orzekliśmy, iż grasz nie czysto i masz bota.

 

Nie interesuje mnie nic więcej. Opiekun UBteam również stwierdził, że wspomagasz się programem " Skrypt CFG auto namierzania"

 

Narazie.

 

 

 

http://speedy.sh/Mvy7A/Pulpit.rar

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Otwieram.

 

 

Old prosze nie wypowiadaj się za wszystkich tak?

 

Nie przypominam sobie bym demko oglądał ani nie przypominam sobie bym widział wypowiedź 7 na ten temat, więc....nie decyduj za wszystkich.

 

Dziękuję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam , że w tym dziale , ale to dotyczy mnie , więc chyba mogę się wypowiedzieć . OLD szczerze to mi Cie troche szkoda , grałam z Tobą i wydawałeś się być OKE'Y, ale jak widać pozory mylą . Proszę o zamknięcie , bo nie zależy mi już na grze tutaj z takimi osobami , które mnie z przyczyn nie wiadomych "nienawidzą" i bardzo pragną aby opuściłą sieć. papa =(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja wam juz predzej przedstawialem demka , ale wy sie tylko smialiscie , wiec teraz macie twarde dowod. 

 

Teraz widac kto nie potrafi rozpoznac czita ,kieruje to do tych osob , ktore mi to zarzucaly .

 

 

 

link tematu w ktorym sa demka http://multi-head.pl/topic/19487-jeszcze-jedne-ss-i-nie-gram-x/

 

tak bylo juz dawno temu. brawo old !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gomez sądząc po tym co piszesz że szkoda ci niektórych osób... A mi szkoda tego że musiałem z tobą grać. Według mnie do udowodnienia tego że nie grasz nie czysto jest demko wrzucone przez hdsa http://multi-head.pl/topic/20704-ogarnijcie-si%C4%99-co-wy-do-mnie-macie-co-ja-wam-zrobi%C5%82am/ troche niżej, teraz UBT niech to sobie oglądnie, przedstawi swoją opinie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obejrzałem wszystkie 3 demka. Powiedzcie mi, że żartujecie...szkoda mi słów, bo bym jeszcze napisał o kilka wyrazów za dużo.

 

 

Tak więc odnosząc się do demek...tych od olda i tego co hapek zapodał...

 

 

Gra czysto.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako osoba jestem wporządku wobec każdego gracza na sieci, więc nie wciskaj mi tutaj, iż jest inaczej, a jako admina masz mnie prawo ocenic, więc jeżeli już to robisz to tak, aby było to fachowo, a nie ty strzeliłaś focha, czy tam strzeliłeś, bo coś tam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oglądałem kinga,kinga1 + te od olda + jeszcze jakieś miałem...+ sam kiedyś oglądałem jak gra na serwerze...na tym demku z cs_assault_mega, gra na słuch i na "logiczne myślenie" - zapewne najbardziej podejrzaną akcją wydaje się ostatnia z demka tj "wie, że tam koles z awp jest i strzela zanim wyjdzie" hmm.. od początku demka słychać jak gościu z awp stoi tam na górze i kaleczy grę strzelając miliard pocisków...

 

 

Na moje oko dziewczyna umie włączyć myślenie w grze + lekkie umiejętności strzeleckie = ot całe haxy...

 

 

 

Zdania nie zmianiam. Gra czysto.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja niestety też zostałem zbanowany za nic...

 

 

 

http://multi-head.pl/topic/20101-pro%C5%9Bba-o-rozpatrzenie-ub/?view=findpost&p=119099

 

 

http://multi-head.pl/topic/20115-pr0%C5%BAba-o-ub/?view=findpost&p=119219

 

 

TU banują goscie/dzieci którzy nie dają sobie rady na serwie wiec banują wszystkich pokoleji, podając te same powody... Gram od 2000 roku i jestem czysty. Uznali że mam modyfikowane zdjęcia... Ale jak się przegląda poradniki jak sprawdzić czy zdjęcia są modyfikowane to wszystko się zgadza. Ale oni i tak dalej twierdzą że sa modyfikowane.. Co jest kompletnym bezsensem i nie prawda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na assault mega gra czysto mówisz? Dobra to jak może nasłuchiwać gościa który stoi afk a ona go jeszcze po ścianie modelami namierza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie odróżniasz zbieżności "latanie po modelu" z "kierowaniem postacią".

 

 

Swoje zdanie wyraziłem nie chcę tu spamować 100 razy tego samego.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Maluje po scianach .. Widac czasami jak zerka na kolesi . 

 

I jak usprawiedliwisz akcje ze ona zawsze idziei tam gdzie ktos jest , biegnie do przodu jak jest czysto a jak ktos stoi w niedalej odleglosci to zwalnia i idzie po cichu zwroc na to uwage i pomysl logicznie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każda osoba która lepiej gra jest uznawana za haxa - tak było jest i będzie.

 

 

Dziewczyna gra z głową i wie co robi poruszając się, skradając, strzelając - nie idzie na żywioł, nie szuka mało komfortowych sytuacji - wszystko jest wypracowane i przemyślane a Wy robicie z niej nie wiadomo kogo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie prawda kazda podejrzana osoba podlega dyskusji . 

 

Gra z glowa jasne . Czemu jej tak bronisz .

 

NIe wierze w takie umiejetnosci bo osoba ktora potrafi grac inaczej sie porusza . 

 

I nie wierze tym bardziej ze to jest NON STEAM  

 

Non steam rozumiecie ? na takiej wersji mozna wszystko .

 

Dziekuje nie chce juz spamowac w poscie . czekamy na wypowiedz innych .,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Dajcie mi 2-3 h  na obejrzenie demek :)

 

 

 

Dobra obejrzałem i stwierdzam,że grasz nieczysto...........

 

 

 

Masz za duże info co się dzieje na mapie zawsze .... fart? 

 

 

 

Za każdym razem wiesz gdzie jest przeciwnik nigdy się co do tego nie mylisz.

 

 

 

A to że miałaś robione 100 ss o niczym nie świadczy , szkoda tylko że tak długo to trwało.

 

 

 

/close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

aztn.png

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

aztn.png

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...