Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Podanie o Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Podanie na admina

 

Nick:Takake

 

Wiek:19lat

 

Doświadczenie (w byciu adminem): miałem swój prywatny serwer na mixy i takie tam rozgrywki z kumplami

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): myślę że znam dość dobrze oceniam na 9 kwestia przypomnienia 

 

Staż w CS-sie:około 3-4 lata intensywnej gry

 

Steam / NonSteam:Steam 

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27026/top_players/?query=Takake&Search=Search 

 

Dlaczego TY .!: Chciałbym zostać tutaj adminem ponieważ spodobał mi się ten serwer i myślę grać tu dosyć długo przez ten czas chciałbym umilić wszystkim graczom swoim znajomym grę. Czasami na serwerze jest strasznie, widząc rano jak jakiś gracz się odpala dostaje nerwicy. Nie raz widziałem jak gracze wychodzą z serwera i to tylko przez jakiegoś czita. Myślę, że przydałby się wam ktoś taki jak ja w administracji. 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3 godziny

 

Kontakt: Steam Takake , forum priv.

 

 

 

 

 

Czekam na odpowiedź z niecierpliwością Takake ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Narazie jestem neutral nie masz nawet 10h plusem jest to, że masz Steama i 17 lat jak dobijesz minimum do 20h będe na tak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znam Takake z innej serwerowni i gwarantuje że warto dać mu admina . Sporo czasu poświęca grze w csa a fakt faktem adminów brakuje na ffa, szczególnie rano :/:/ pozdrawiam crisse

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK. Takake ogarniety jest, i ogarnie tez admina. a co do godzin przegranych na serwie to zawsze moze pomlucic wiecej :> admin sie przyda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...