Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie o Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dlaczego chce złożyc podanie o Administratora już tłumacze dlaczego , ponieważ na serwerze rzadko można spotkac admina, który  kontroluje serwer a na Tym serwerze jest wielu graczy, którzy nie przestrzegają regulaminu, ale do rzeczy :)

Mam na imię Dawid.

Nick:RaZz

Wiek: 17 lat skończone 

Doświadczenie (w byciu adminem) Oj już nawet nie wiem ile razy, miałem admina na różnych serwerowniach. Zaczynając od FFA, kończąc właśnie na COD. Miałem bardzo wielki styk, z różnego typu czitami. Potrafię rozpoznać dobrego, doświadczonego gracza, od gimbusowatego cziterka z crackowanym hl1 (myślącym, że jak wrzuci ejsa na yt, to go będą szanować - ale to tak swoją drogą).

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Myślę, że moja znajomość AMX nie jest jakąś wielką, natomiast jest wystarczająca do bardzo dobrego, i ogarniętego adminowania. Potrafię obsłużyć amxmodmenu, a także znam każde przydatne komendy admina, do sprawnego i szybkiego adminowania. Sumując, moją wiedzę w praktyce na temat amxx oceniam na 5,5.

Staż w CS-sie: Myślę, że około 4 tygodni już będzie, odkąd pierwszy raz wszedłem na COD 500K. Gram tutaj, ponieważ na wcześniejszej serwerowni byłem około pół roku - po tym czasie zostałem zbanowany, i musiałem szukać innego "domu".

Steam / NonSteam: "RaZz" 61 STEAM_0:1:35183877 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://ifotos.pl/zobacz/beztytuuJ_epewrwa.JPG/

Dlaczego TY .!:Może ujmę to w inny sposób. Ten admin nie będzie dla mnie, ale dla całego serwera. On nie jest moim przywilejem, lecz waszą pomocą. Czasami niektórzy mieli ze mną spinki, lecz Ja w głębi duszy, jestem dobrze poukładanym człowiekiem, szanującym siebie i innych. Jak wszyscy wiemy, niedługo będą ferie. Admini wyjeżdżają, wracają, znów wyjeżdżają i nikogo nie ma. Na serwerze robi się straszny bajzel. Ciągłe obelgi, docinki, wyzywanie się wzajemnie graczów, doprowadza, tak i mnie jak i innych graczy do szału. Niektórzy nonsteamowi gracze, puszczają muzykę, przez którą porządni ludzie z nonsteamem nie mogę się skupić, porozumieć, ani w żaden sposób grać. Dziś nawet zaistaniała taka sytuacja, że złapałem 3 czitów na gorącym uczynku - 2 z nich miało sh, a 3 perfidnego aimbota. Dziś grając długo na serwerze, można było zauważyć, że w ciągu dnia jest horrendalnie mała ilość adminów. Ja sam widziałem tylko 2, i to 1 wszedł, gdy to zgłosiłem na forum.  Często się zdarza, że fatyguję się wejść na forum, i zgłosić to na shoutboxie, co czasami nie skutkuje, bo akurat nikogo nie ma. Tak, mam wady. Czasami szybko się denerwuję, ale też szybko staram się opanować i jakoś nie ukazywać swoich emocji. 2 razy się zdarzyło, że nerwy Mi puściły i niestety musiałem opuścić serwer z banem. Mam też wiele pozytywów, potrafię zachowywać się kulturalnie (co potwierdzają moje ostatni dni na serwerze), jestem rozważny, cierpliwy i sumienny. Teraz, ferie, gdy nie mam co robić, bardzo długo przesiaduję na komputerze, grając na COD'ach. Bardzo często się zdarza, że gram do późna w nocy. O co chodziło z tym przyjmowaniem wszystkiego na klatę ? Otóż jako człowiek uczący się na błędach, biorę sobie nie tylko pod uwagę te pozytywne opinie i rady. Rozmyślam, także nad tymi negatywnymi. Reasumując, chcę pomóc wam, jako dobry i sumiennie wypełniający swoje obowiązki admin, na serwerze COD 500K. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Wydaje mi się , że czas który poswięce na grę to 5-6 h dziennie.

Kontakt: GG - 9992862, e-mail: [email protected], STEAM- RAZZ i oczywiscie na forum PW. Jeśli zajdzie potrzeba, podam numer telefonu.

 

Oczywiście, przepraszam za to niepoukładane podanie, lecz jest prawie 20 , mózg też chce odpocząć.

Wszystkie negatywy w stosunku do mnie, proszę pisać w tym temacie. Decyzję odnoście przyjęcia, proszę uzasadniać stosownymi i odpowiednimi argumentami. Nie chcę postu typu "NIE", nawet nie chcę tego samego "TAK". Proszę, aby wasze posty zawierały uzasadnienia, dotyczące waszej decyzji i wskazówek, zaleceń ukazujących moją postawę jako gracza i usera multi-head.pl

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania pozdrawiam RaZz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za tym aby dać ci szansę. To jest prawda że na tym codzie jest mało adminów

 

+Wiek

 

+Steam

 

+Często Cie widzę na serverze

 

-Forum(Godziny i aktywność)

 

-Godziny na serverze

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twoje podanie jest dość intrygujące bo nie sądziłem, że ktoś się wysili na tyle by tak bardzo się rozpisać.

 

*Wkradło się parę błędów ale nie to jest najważniejsze :D

 

 

 

Podanie na prawdę zwróciło na Ciebie moją uwagę i gdyby nie fakt, że godzin na serverze nie masz nabitych miałbyś moje tak :)

 

Nieczęsto wbijam na coda 500k ale jak już wpadnę to nigdy żadnego admina nie ma przez co jak wiadomo jest dość utrudniona gra przez ludzi, których zwoje mózgowe widocznie sprawnie nie pracują [mowa o chiterach]. 

 

 

 

Także moje pełne poparcie otrzymasz gdy na twoim gametrackerze będę wstanie dostrzec 30 przegranych godzin.

 

Reszta jest oczywista.

 

 

 

Pozdrawiam, HQ :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak lecz musisz dobić jak najprędzej godziny bo nawet 10h nie masz plusem jest to, że masz Steam i wiek i do tego nie ma adminów na servie wienc dam ci szanse.

 

Jestem na Tak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak grasz na serwie często więc godziny nabijesz w mgnieniu oka,adminów jest mało na serwie więc jeszcze sie przydasz żeby ogarnąć to.Więc zasługujesz chociaż na okres próbny na tym serwie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godziny grania będą wciąż wzrastac bo na serwerze bywam dosc często , więc z godzinami nie będzie najmniejszego problemu ;)

 

Co do wypowiedzi HardeQ będę się starał żeby na moim gametrackerze było 30 godzin przegranych lecz nie jest to najważniejsze , będę nadal się starał , aby otrzymac range Admina na serwerze COD 500K.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...