Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie od dE.!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstępie pragnę zaznaczyć, iż piszę to podanie aby pomóc Administracji na  serwerze FFA - bo nie ma co ukrywać roboty troszkę tam jest, a że nie pierwszy raz miałbym sprawować taką funkcję - mogę się przydać, mam jakiś tam dorobek doświadczenia jeśli chodzi o pilnowanie porządku na serwerze.

 

Nick: dE.!

 

Wiek: 20

 

Doświadczenie: Adminowanie na xxxxx

, xxxxx

, no i na samym początku mojej przygody z counter'em taka sieć xxxxxx

coś takiego :)

 

Znajomość AMX'a: 9/10 bo niektórych rzeczy nie pamiętam, ale to drobiazgi :) Wszystko mogę robić ręcznie - znam komendy.

 

Staż: Początki na NS, od czasu 1.5 ... Aż do teraz z małymi przerwami - jak każdy.

 

Platforma: Steam

 

Czas dziennie: Różnie, aczkolwiek jakby wyliczyć średnią to tak z 3h dziennie.Zdarza się jak nie mam nic do roboty ciekawego, że i po 6-7 godzin gram jak 'nou lajf' :D

 

Dlaczego ja? Napisałem o tym na wstępie.Myślę, że się po prostu przydam.Skoro i tak gram tu codziennie po pare godzin - i wołam na steamie adminów jeśli gra jakiś czit, w przypadku ewentualnego przyjęcia mojego podania - będę mógł interweniować od razu, bez ryzyka że czitek się spłoszy.

 

Kontakt: Steam/Forum/[email protected]/ewentualnie do dyspozycji Administracji sieci - nr. na komórkę.

 

 

 

Dziękuje za poświęcenie mi chwili uwagi i z niecierpliwością - czekam na werdykt, Piotrek :)

 

 

 

 

 

@edit: To link do GT z serwa. Click.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...