Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaproponować dodanie do MapCycle dwóch mapek.

 

 

1. http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/66079/de_dust2_kosovo.html

 

2. http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2872/

 

 

 

Są to oczywiście mapy dd2, lecz przerobione kolorystycznie, oraz w tej pierwszej dodane 2 nowe przejścia.

 

Propozycją jest dodanie ich do mc, by występowały co pewien czas - to takie odbicie się od tych samych kolorów i urozmaicenie gry.

 

 

Nie odbiega to od standardu serwera ponieważ obie mapki to dd2, lecz przyjazne dla oka.

 

 

 

Są w mc FFA - wgrane niedawno i gracze bardzo lubią strzelać na nich, także myślę że można spróbować dodać je na dd2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem za jakaś mapka w nowym styla zawsze się przyda może to przyciągnie więcej nowych graczy. ;) 

 

(Można wgrać te mapki na próbę i spytać graczy czy chcieliby grać na tych mapkach bo to jest przecież dla nich) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


można wgrać na próbę i zobaczyć czy się graczom spodoba :) 

 

 

 

Ps Do Administracji : włączcie z powrotem topke bo bez tego to gra już nie to samo, tak to zawsze rywalizacja była i aż ciekawiej się grało. :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyzwyczaiłem sie do tego ze 24/h jest dd2 (normalne) Ale być może Twoj pomysł keymil bedzie trafiony, i spodoba sie wiekszości. Myślę, że możemy wypróbować to na naszym only Dd2. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no tak jak pisaliśmy wczoraj ja również jestem za wprowadzeniem tego ale trzeba rozkminić opcje tych mapek można je dodać jak pisał VIPO w danych godzinach na dd2 jakos to urozmaici grę ale można rownież dac to na stałe na dd2 # 2 wtedy serwery niby takie same ale w jakimś stopniu będą się różnić gracze moga zdecydowac na jakiej mapce chca zagrac czy zwykle dd2 czy te przerabiane wtedy ida sb na drugi serwer :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm a mnie jakoś to nie przekonuje, przyzwyczaiłam się do jednej mapki, lubię ją i nie znudziła mi się, ale być może innym to się spodoba, urozmaici grę, jednak jeśli już coś takiego to tylko co jakiś czas :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na spróbowanie można by ustawić te mapki w nocy - sprawdzić czy się przyjmą i jak gracze zareagują na takie zmiany, jeśli wszystko byłoby dobrze, to można myśleć o dodaniu ich do gry w dzień ( co ileś tam dd2 ).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na drugim servie w danych godzinach ok, ale normalnie, nie podoba mi się to :) dd2 to dd2, a nie jakieś przeróbki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...