Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Admin (Proszę wypowiadać się szczerze.)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Kinga | WM przedtem G0M3Z!K | WM

Wiek:17

Doświadczenie (w byciu adminem):Byłam adminem jeszcze 3 tygodnie temu , ale musiałam zrezygnować z powodu braku czasu. Adminowałam też na innych serwerach :)

 Znajomość AMXX (W skali 1-10):Możecie się smiać , ale 10 :)

Staż w CS-sie:5,5 latek z przerwami

Steam / NonSteam: Nonsteam, przepraszam :C

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/Kinga%20%7C%20WM/80.72.40.110:27008/ przed resetem gm było więcej :) A jeszcze poprzedni nick, ale generalnie staram się być aktywna i cały wolny czas spędzać tutaj, ponadto w piątek zaczynają mi się ferie , więc... ;**

Dlaczego TY .!:Chciałabym pomóc w utrzymaniu serwera, a głownie w ogarnięciu ostatnio coraz więcej czitów lata, a admini nie zawsze mają czas . Wiadomo ( mają też swoje życie ) Nie mam steam'a ponieważ sprzedałam, ale myślę , że to nie będzie chyba tak bardzo brane pod uwagę, bo nie to jest najważniejsze :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:2-3 godzinki, ale teraz od piątku leci 24h ;)

Kontakt: gg , pw :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NS adminem? W życiu. Przeczytaj najpierw wymagania i 2 wers "Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełnić następujące kryteria.". Jak dla mnie to 1 pkt ostrzeżenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

odrzuc.png

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...