Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]I <3 POLAND.

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]1263013_10151894541070837_865513717_o.jpg[/align]

 

 

 

W

itam serdecznie. Dzisiaj ekskluzywny wywiad z Naszym nieocenionym POLAND'em, stąd też dzisiejsze logo w wywiadzie. Mam nadzieje że tekst będzie się Wam bardzo podobał. Czy Wam też kojarzy się logo z tą piosenką- Hazel "I love Poland"? Zapraszam do lektury!

 

 

 

- Witaj POLAND. Chciałbym dzisiaj porozmawiać z Tobą, na temat Twoich pasji. Skąd zabrał się u Ciebie pomysł na bycie DJ' em? Co spowodowało że zacząłeś grać dla użytkowników Multi Head na TS3?

 

 

 

Witam Cię również. Szczerze mówiąc to nie nazwałbym tego swoją pasją, a raczej zajawką. Gram tutaj przeważnie tylko dla użytkowników TS3, swoje ulubione kawałki. Dla większego grona, niestety jeszcze nie miałem okazji grać (chyba, że wliczyć urodziny kolegi). Mam w swoim życiu dwie największe pasje, jedną z nich jest jazda na snowboardzie, a drugą są szybkie samochody.

 

 

 

- Pomęczę Cię jeszcze i pogadamy o muzyce. W jakiej muzyce gustujesz i jak myślisz przy jakiej muzyce najlepiej bawią się ludzie na TS3? Jakaś propozycja na dzisiejszy wieczór?

 

 

 

No to tak, hehe. Najbardziej gustuje w Electro i Rapie. Ciężko mi powiedzieć przy jakiej muzyce ludzie się najlepiej bawią. To raczej ich trzeba o to zapytać, ja po prostu dziele się tym co mi wpada w ucho. Proszę bardzo:

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

 

 

[align=center] [/align]

 

- Oj moje klimaty. Czym zajmujesz się w życiu oprócz wyżej wymienionych zajęć, przyjemności?

 

 

 

Uczę się w liceum, a dokładniej to właśnie je kończę, ponieważ olałem sobie 2 lata z czego nie jestem za bardzo dumny, ale jak to się mówi "Trzeba żyć dalej". W ostatnim czasie dzięki mojemu koledze uczę się driftować, ale jak na razie bez większych efektów.  Oczywiście w zimę jeżdżę na desce kiedy tylko się da. To bardziej z zajawek, a tak w wolnych chwilach to przeważnie umawiam się ze znajomymi na jakieś piwko (w porywach to 8  :D), blancika i takie tam.

 

 

 

- Może to śmieszne pytanie ale czy ostatnio byłeś pod wpływem czegoś na TS3? Niektórzy będą kojarzyć ten dzień.

 

 

 

Jak mam być szczery to tak .Każdy, a przynajmniej większość ludzi tutaj wie, że lubię sobie czasami zapalić blancika. Zdarzało się również pod wpływem alkoholu, ale to bardzo rzadko.

 

 

 

- Kto by pomyślał Poland, hehe. Co planujesz dalej robić w swoim życiu?

 

 

 

Na pewno ukończyć szkołę. Planów jeszcze nie mam jakiś wielkich, ale bardzo bym chciał zawodowo jeździć na snowboardzie, ponieważ jak wspominałem wcześniej jest to moja pasja od dziecka. Niestety mieszkając w warszawie nie jestem w stanie jeździć codziennie, ale robię to kiedy tylko mam taką możliwość. A jeżeli to się nie uda, to myślę nad własnym warsztatem samochodowym.

 

 

 

- Jak byś mieszkał na Śląsku to byś wiedział co to jest prawdziwe, zimowe szaleństwo. Są w stolicy miejsca gdzie można pojeździć?

 

 

 

Jest kilka stoków, ale to raczej już za słaby poziom, ponieważ są one robione tak by każdy mógł pojeździć na byle czym. Ogólnie można jeździć wszędzie, jeżeli oczywiście jest śnieg. Mam kilka górek niedaleko siebie, na których ze znajomymi usypujemy sobie skocznie i wykręcamy tam jakieś triki. W zeszłym roku wpadłem ze znajomym na taki pomysł, żeby on mnie pociągnął za krosem po lesie, wszystko było w porządku, dopóki nie zahaczyłem o jakiś korzeń i niestety poleciałem na drzewo. Na szczęście nic mi się nie stało oprócz kilku siniaków i zbitego barku.

 

 

 

- Miałeś wiele szczęścia bo wiesz jak się kończą nieraz takie "kuligi". Może porozmawiamy o Twojej drugiej pasji. Jakim autem driftujesz? Może znasz jakieś jego dane techniczne? Opisz swoje wrażenia z jazdy.

 

 

 

Jest to BMW e30, 200 konne. Dużo o nim nie wiem, ponieważ jak już pisałem wcześniej kolega mi pozwala czasami sobie nim polatać. Dwieście koni to trochę mało, ale jak na początek to wystarczy. Mam nadzieję, że jak się trochę więcej nauczę to da mi się przejechać innymi jego samochodami. Uwierzcie jest to niesamowite przeżycie, nie do opisania. Jednak to jeszcze długa droga, ponieważ nie wyobrażam sobie chwilowo wsiąść do maszyny, która ma 600 koni, a tym bardziej latać nią bokiem.

 

 

 

- Sam jesteś w posiadaniu jakiegoś samochodu czy innego pojazdu?

 

 

 

Tak. Jest to Honda Accord szóstej generacji z silnikiem 1.8 v-tec o mocy 136 koni. Należy do mojego taty, ale on nim praktycznie nie jeździ, a żal by było żeby tylko stał. Dlatego ja z bratem nim jeżdżę. Ogólnie jest to bardzo fajny samochód z całkiem niezłym przyśpieszeniem, ale niestety jego wadą jest słaby skręt, więc manewrowanie nim nie należy do najłatwiejszych. A oto moja perła:

 

 

 

[align=center]47a71c78368b3168med.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

- Co myślisz o RastaMan'ie? Wspominam o nim bo z powodzeniem umilał Nam czas podczas wywiadu.

 

 

 

Kojarzy mi się z mokrym leniwcem. Jego suchary na ts`ie są tak suche, że czasami jak się go słucha to trzeba się napić bo suszy  xD No i wydziera się do mikrofonu jak baby na targu, ale ogólnie spoko mordka  :D

 

 

 

- Wrzucisz jakiś ciekawy obrazek? Na przykład, który będzie cieszył oko, albo jakiś śmieszny.

 

 

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]bbb7a51914183a41med.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

 

- Dziękuję za wywiad Poland. Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń i walcz w szkole, bo wykształcenie jest najważniejsze.

 

 

 

Również dziękuję. Pozdrawiam wszystkich wariatów :*

 

 

 

[align=right] [/align]

 

[align=right]~OST~

[/align]

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...