Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]ascxw za co mam bana?

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: nie grałem

 

Godzina, data zdarzenia: ...

 

Mapa: dd2

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 1 : 17862171

 

Uzasadnienie: Otóż wracam z pracy o godzinie 23:30, jem kolację, kąpię się, odpalam cs'a i serwer multi-head only dd2 i co? Małe zdziwienie, bo mam bana i nie wiem za co? Mógłby ktoś mi to wyjaśnić i odbanować? Być może ktoś wszedł pod nickiem "ascxww" czyli o jedno "w" więcej i uciekł ponieważ nie ma nawet powodu ani ip i admin zbanował po moim steam id, jeśli tak, proszę o unbana :)

 

 

 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!

 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.

 

[AMXBans] Zbanowany Nick : ascxww

 

[AMXBans] Powod : ' '

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbans/

 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 17862171 '

 

[AMXBans] Twoje IP : ' '

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


demko  nakręciłem jak jechałeś na wh było kilka akcji zaskakujących jak dla mnie po czym nakręciłem demko i dałem bana... niestety z powodu wyłączenia serwerów mało jest akcji z Twoim udziałem nie wiem czemu nie podało powodu ale nie wnikam w to... pamiętam Ciebie z wczoraj... ktoś napisał byś wył. a Ty odp że nie bo nie umiesz bez tego grać...

 

 

 

http://speedy.sh/bt7cM/asccw.dem

 

 

 

15;11 - wchodzi na B nie rozgląda się po zabiciu jednego wychodząc z B też nie rozejrzał się za bardzo 

 

19;40 - wchodzi do trupa górnego podchodząc do wejścia na Bnawet nie spojrzał czy nie ma 2giej osoby biegnącej do B celownik automatycznie nastawiony na kolesiu

 

 

 

proszę o UBT o wypowiedzenie się i nikogo więcej. ( ostrzeżenia polecą jeśli ktoś wypowie się inny)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty tak na poważnie? Stary, katuje dd2 już jakiś czas i mam pewne doświadczenie, o wh napisałem z ironią, że nie mogę bez tego grać, sorry ale każdy głupi by się domyślił, że to specjalnie, bo irytuje mnie jak tacy goście płaczą ciągle. Co do 15:11, jak pewnie zauważyłeś zawsze dość szybko biegnę na bs'y, słyszałem gościa w oknie jak skanuje więc logiczne, że od razu wycelowałem, spojrzałem na bramę i nikogo, logiczne również jest to, że jeszcze nikt nie zdążył wbiec, a tymbardziej schować się po moim prawo za skrzyniami, bo po 1 albo bym widział, albo słyszał. Co do 19:40 o ile się nie mylę, na radarze widziałem, że moi tt wchodzą środkiem, na respa mojego też by nikt nie zdążył wbiec, także od razu patrzę na wyjście z B, zawsze tak robię, bo wydaje mi się, że stamtąd najczęściej wychodzą prawda? :) Moim zdaniem demko jest w 101% czyste i dość łatwo jest ocenić, ale poczekajmy na opinię "ekspertów" skoro Ci tak na tym zależy :) piona, widzimy się na dd2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam nie widze nic podejrzanego ta akcaj na 15:11min to jak dla mnie to norma ja zawsze sprawdzam czy tam nikt w tym oknie nie kampi wienc dla mnie czysty i ta akcaj 19:40 też dla mnie czysty

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie zauważyłem nic podejrzanego na tym demku. Wszystkie zachowania rutynowe. Kojarzę kolegę z serwera i nie podpadł mi jeszcze.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm...moim zdaniem na tym demku nic nie ma. Pierwsza akcja, którą podałeś - wszystko słychać. Druga również bez podejrzeń. Nie możemy banować graczy za to, że biegną i się nie rozglądają. Na podstawie dwóch akcji też ciężko cokolwiek wywnioskować (nic innego nie przykuło mojej uwagi). Wydaje mi się, że pospieszyłeś się z tym banem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...