Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Gruby wywiad!

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]ntie.jpg[/align]

 

 

 

T

radycyjnie wieczorową porą pragnę przedstawić Wam znaną i lubianą osobę z sieci Multi-Head.pl. Miły, pomocny i pracowity, to cechy które w skrócie mogą opisać mojego gościa. Gorąco zapraszam do lektury.

 

 

 

 

 

- Witaj Nasz sieciowy celebryto. Powiedz Nam coś o sobie tak abyśmy się mogli domyślić o kim jest?

 

 

 

Hej. Zacznę od przedstawienia się, jestem Patryk, mam 19 lat, mieszkam w małej miejscowości oddalonej od Szczecina ok. 100km aczkolwiek studiuję w Szczecinie. Interesuje się sportem ale najbardziej uwielbiam piłkę nożna, ten sport uprawiam od dobrych 10 lat, gram w IV lidze Zachodniopomorskiej na pozycji pomocnika. Dla tych co jeszcze nie wiedzą powiem, że moim bratem jest tutejszy Super Admin BounDer , który mnie ściągnął na tą sieć.

 

 

 

- No no, bo zaraz braknie mi pytań jak tak będziesz opowiadał. Jakie masz aspiracje, pytam Cię o te życiowe jak i tutaj na sieci?

 

 

 

Z pewnością tak jak każdy mam wiele aspiracji, tutaj na naszej sieci wydaje mi się, że to co mogłem i chciałem osiągnąć już osiągnąłem, teraz tylko pozostaje mi, godnie wywiązywać się z powierzonych mi zadań. Aspiracji życiowych mam wiele ale pozostawię je dla siebie, mogę jedynie powiedzieć, że chciałbym wiele osiągnąć w dziedzinie której uprawiam . Chyba tak jak każdy, mam w swoim życiu cele do których dążę.

 

 

 

- Wiem także, że jesteś wielkim fanem piłki nożnej. Zdradź Nam jaki jest Twój ulubiony klub piłkarski i dlaczego?

 

 

 

Oczywiście, pamiętam, że kiedyś moim ulubionym klubem był FC Liverpool ( za czasów Michaela Owen`a ), zmieniło się to po około 2 latach i od dobrych 10 lat w moim sercu tylko FC Barcelona. To wspaniała drużyna,  uwielbiam ich styl gry, z piękną historią, tradycją, z wieloma sukcesami i wspaniałymi piłkarzami

 

 

 

- Twój ulubiony zawodnik, nie mówię tutaj tylko o Barcelonie?

 

 

 

David Villa były gracz Barcelony obecnie występujący w Atletico Madryt, jak dla mnie to gracz z ogromnym zapałem jak i wspaniałą techniką.

 

 

 

- Myślisz żeby zrobić karierę piłkarza?

 

 

 

Bardzo bym chciał, ciężko trenuję aby móc osiągnąć wszelkie sukcesy, nie zamierzam rezygnować z tego sportu i mam nadzieję, że nic mi nie pokrzyżuje moich planów. Mam nadzieje że ciężka praca przyniesie owoce w postaci mojego rozwoju i kariery piłkarskiej.

 

 

 

- Czyli jednak nie tylko kibic ale i gracz. Interesujesz się innymi sportami?

 

 

 

I

nteresuje się ogólnie sportem, lubię także bardzo sporty zimowe, ale najwięcej czasu poświęcam piłce nożnej.

 

 

 

- Powiesz Nam coś pozytywnego na temat swojego aktualnego miejsca zamieszkania?

 

 

 

Moja miejscowość ma około 3tys. mieszkańców, skromne miasteczko, jest kilka miejsc które warto odwiedzić podobnie jak i wiele atrakcji, mimo, że małe miasteczko to i tak ciężko się tam nudzić.

 

[align=center]ef0d0b46f4051f1dmed.jpg[/align]

 

 

 

- Co najbardziej lubisz w swoim bracie a Naszym super administratorze.

 

 

 

Jest strasznie upartym i nie do przegadania człowiekiem to jest jak dla mnie jego wadą, tak to nie mógłbym powiedzieć o nim złego słowa.

 

 

 

- Chyba jakoś tam się dogadujecie? Biłeś kiedyś brata?

 

 

 

Dogaduje się z nim bez większych problemów. "Dzień bez lepy, dzień stracony" Zawsze BounDerek dostanie po głowie.

 

 

 

- Co myślisz o RastaMan?ie? Wspominam o nim bo z powodzeniem umilał Nam czas podczas wywiadu.

 

 

 

Rasta to mały sknerusek, jedynie co potrafi to "rzucać sucharami" na ts3  ;) Czasami wydaje mi się że żyje w innym Świecie.

 

 

 

- Na koniec poproszę Cię o jakaś muzyczkę dla wszystkich czytających ten wywiad. Wrzuć to co lubisz albo masz z tym jakieś wspomnienia.

 

 

 

[align=center]

[/align]

 

 

 

 

 

 

 

- Dzięki za wywiad. Życzę dalszych sukcesów w życiu.

 

 

 

Również dziękuję. Pozdrawiam :)

 

 

 

 

 

[align=right] [/align]

 

[align=right]~OST~

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trochę za krótki moim zdaniem, ale za to konkretny :D Pytania jak najbardziej przemyślane i spójne. Jednak dla większości, którzy wiedzą, że Dawid jest bratem Chudego było oczywiste z kim jest wywiad, ale fajnie, że robicie takie zagadki ;).  Co do odpowiedzi Chudego, bardzo fajnie się je czytało, rozwinął się jak mógł dzięki temu niektórzy mogli go lepiej poznać. Oczywiście życzę samych sukcesów w zdobywaniu swych celów życiowych, lecz musisz pamiętać, że sport to bardzo ryzykowny wybór i często kończy się różnymi kontuzjami itp. Mam mimo wszystko nadzieję, że Tobie się wszystko uda. Powodzenia ! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Będę musiał z Tobą przeprowadzić wywiad pani Zielona, może wtedy osiągnę perfekcję. Wywiad taki sobie w miarę, d... nie urywa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiesz ja jestem wybredna jak to kobieta :D i muszę zawsze mieć jakieś ale :D a Ty musisz przyjmować też słowa krytyki ;) poza tym napisałam tylko, że trochę za krótki to chyba nie aż takie straszne? ;o

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciężko trenujesz? :D Patryk, proszę Cię. Opierdzielasz się jak większość piłkarzyków 4 ligi Zachodniopomorskiej :D Poza tym, sam wiesz, że jakbyś mnie uderzył, musiałbyś zbierać zęby połamanymi palcami. To że jestem uparty jest wadą? No, może masz racje. Ale i tak tego nie zmienię. Nudny wywiad bo z nudnym użytkownikiem . :D <33

 

 

 

A ten numer to w smerfach znalazłeś ? :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyindywidualizowany twoje wywiady mi sie bardzo podobają.Nie za długi nie za krótki jest w sam raz i bardzo czytelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

 

Pozdrawiamy

 

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...