Skocz do zawartości
Dzej

[BEZ UB]bugowanie klasy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Dzej Dzej R

 

Godzina, data zdarzenia:14.01.2014 17:05

 

Mapa:westwood_big

 

STEAM_ID / IP:89.72.145.18

 

Uzasadnienie:Gram klasa kapitanem na serverze cod 200lvl. Gdy zostalem z innym graczem 1vs1 to samoistnie zaczelo mi sie regenerowac HP o 10 co kilka sec. nie wiem dlaczego,nie używałem sklepu i otrzymalem za to bana na 1dzien od admina Morderca. Pisalem odrazu ze nie robie nic specjalnie ze poprostu samo to sie zrobilo. Jezeli moglby mi to ktos wytłumaczyć jak moglem to zrobić?

 

Prośba o UB.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czekałem. na twoje odwołanie. też nie wiem jak  to robisz jak i wiele innych osób. > tu maż dowód ze z powietrza tego nie wziąłem.

 

 

http://speedy.sh/wxz7m/dzej.dem

 

 

 

Kara dostałeś taką jak z aquaxem uzgodniłem. aby ludzie się na uczyli nie bugować a jak widzą ze im hp się hp regeneruje robią >wyjście i wejście ponownie na serwer> Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


OK tylko mam pytanie skad to sie bierze bo skoro nie robie tego specjalnie to??? Pozatym też mozna zwrocic uwage,napisac zebym wyszedl i wszedl na server,dac kicka a nie banowac na dzien bo ludzie na czacie tak pisza :(  nie wydaje mi sie ze ban na 1 dzien byl sluszny ale coz...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

aztn.png

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...