Skocz do zawartości
Gość

Wywiad Z ?

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]8wam.png[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Redaktor: Czerwonyy.

[/align]

 

[align=center]Udzielający: 

Keymil

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam Cię Keymil, mógłbym przeprowadzić z Tobą skromniutki wywiad?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam serdecznie - oczywiście, że tak.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje. Zacznijmy od tego jak masz na imię, ile masz lat oraz gdzie mieszkasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam na imię Kamil, lat 28 i mieszkam w Bydgoszczy.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciekawe, opowiedz coś o swoim mieście rodzinnym.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bydgoszcz - stolica woj. Kujawsko-Pomorskiego, liczy w sobie ~350tys mieszkańców. Jest to skromne miasto, które kryje w sobie wiele bardzo wartych odwiedzenia miejsc.

[/align]

 

[align=center]Można tutaj podziwiać przepiękne widoki - główną letnia atrakcją Bydgoszczy jest położony na peryferjach Myślęcinek. Jest to teren "w lesie" - śpiew ptaków, park rozrywki, oraz przepiękny ogród botaniczny.

[/align]

 

[align=center]Zimą można cieszyć się całkiem przyjemnie ogarniętym stokiem narciarskim.

[/align]

 

[align=center]Prócz w/w atrakcji jest jeszcze wiele ciekawych miejsc dla miłośników kultury tj. bardzo duża ilość muzeów - różnotematycznych.

[/align]

 

[align=center]Znajdzie się również miejsce dla zakochanych oraz dla osób, które chcą oderwać się od stresu i życia codziennego - czyli dla każdego coś dobrego.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jakie są Twoje plany na przyszłość?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Planuję dokończyć tunning mojego kochanego autka, oraz przeznaczyć dużo swojego wolnego czasu dla sieci Multi-Head.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Masz jakieś życiowe cele?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Najważniejszym celem jest spełnienie mojego marzenia, czyli wyjazd do Hiszpanii na mecz Realu Madryt. 

[/align]

 

[align=center]Chciałbym również otworzyć swój mały warsztat samochodowy z nakładem na tunningowanie aut - jest to moje hobby. 

[/align]

 

[align=center]Interesuje się również pobocznie informatyką, także chciałbym w przyszłości podpisać kontrakt z bardzo znaną firmą informatyczną zajmującą się tworzeniem gier.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo ciekawe cele. Teraz coś innego, jak znalazłeś się na MH ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Znalazłem się przypadkowo - zmęczony po ciężkim dniu postanowiłem odbić się trochę od rzeczywistości i postrzelać. Była to godzina 2:20 - nie miałem żadnego serwera w Ulubionych na którym by ktoś grał, więc wszedłem w wyszukiwarkę i znalazłem serwer ONLY DD2 naszej sieci.

[/align]

 

[align=center]No i tak to się zaczeło...

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Opowiedz o swoich awansach i upadkach w sieci.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jest to bardzo kontrowersyjny temat, no ale skoro padło pytanie to odpowiem.

[/align]

 

[align=center]Od początku grałem na ONLY DD2, bardzo mi się spodobał i postanowiłem zostać, po pewnym czasie poznałem bardzo dobrego Admina - MS-13. Wprowadził mnie w życie serwera, współpracowaliśmy - ja mu zgłaszałem cziterów na u@, pisałem na steam, On sprawdzał i BANOWAŁ - trafnie.

[/align]

 

[align=center]Po kilkunastu dniach wpadłem na pomysł złożenia podania o Admina, by pomóc w rozwoju tego serwera jak i w efektywnym oczyszczaniu z haxów. 

[/align]

 

[align=center]Pierwsze podanie zostało odrzucone, dograłem wymaganą ilość godzin, dałem się poznać jak największej grupie osób i po odczekaniu 14 dni złożyłem drugie podanie, które zostało zaakceptowane. 

[/align]

 

[align=center]Kolejne awanse były dla mnie ogromnym zaskoczeniem i zarazem wyróżnieniem i uświadomieniem mi, że zostałem obdarzony zaufaniem. 

[/align]

 

[align=center]Admina FFA dostałem do pomocy, ponieważ jak wszyscy, lub jak większość wie - na FFA był kryzys jeśli chodzi o Administrację i trzeba było wsparcia.

[/align]

 

[align=center]Admin TP dostałem poprzez zaakceptowanie mojego podania.

[/align]

 

[align=center]Następnym zaskoczeniem dla mnie była informacja "Zostałeś przyjęty do UBT" - było to dla mnie ogromne zaskoczenie, ponieważ kiedyś spytałem opiekuna UBTeam, czy byłaby możliwość włączenia rekrutacji. Dostałem odpowiedź, że sam podejmuje decyzje odnośnie werbowania ludzi.

[/align]

 

[align=center]No i pewnego dnia dostałem wiadomość, że zostałem zwerbowany. Bardzo się ucieszyłem, bo to kolejna odpowiedzialna i ważna funkcja, a ja lubię wyzwania. 

[/align]

 

[align=center]Awans na Opiekuna FFA - to było dla mnie niesamowite zaskoczenie, nie spodziewałem sie tego awansu, ale podjałem to wyzwanie, by dać dowód tym co mi zaufali, że nie zrobili tego na marne.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Gratuluje Ci awansów, powiedz jak idzie Ci na stanowisku Opiekuna Adminów FFA ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm, nie mi to oceniać - jak na razie staram się z 777 urozmaicić serwer, by grało się na nim jak najlepiej.

[/align]

 

[align=center]Jako Opiekun Adminów chciałbym zbudowac ekipę, którą będą wspominać za 10 lat. 

[/align]

 

[align=center]Chiciałbym by ten serwer osiągnął w przyszłości TOP 1 w Polsce ale i na Świecie. Do tego potrzebna jest dobra grupa Adminów, która będzie pilnować serwera na najwyższym poziomie - taką grupę mam plan stworzyć.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak oceniasz pracę adminów FFA ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak na razie jest bardzo małe grono Adminów, wszystko zaczyna się powoli kompletować, ale prace obecnych Adminów oceniam na b. dobrą. - starają się i chcą jak najlepiej dla serwera.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jakie są plany co do serwera FFA ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wyprzedziłem Twoje pytanie 2 linijki wyżej, ale napiszę oficjalnie.

[/align]

 

[align=center]Chciałbym by serwer FFA był TOP 1 w Polsce i na Świecie, by było o nim głośno - o serwerze jak i o Adminach pilnujących serwera.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A teraz chciałbym Cię zapytać co chciałbyś zmienić na MH ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie wiem czy da się to zmienić, ale chciałbym by ludzie zaczęli inaczej postrzegać Cs'a - forum - wszystko co związane z siecią, by zaczęli to traktować jak zabawę a nie jak życie prywatne.

[/align]

 

[align=center]Sieć jest jak dom, a członkowie - Admini - Administracja są jak rodzina, a w rodzinie musi panować jak najlepsza atmosfera i nie można pozwolić sobie na niejasności.

[/align]

 

[align=center]Chciałbym byśmy byli jednością, bo w chwili obecnej jesteśmy podzieleni na grupki osób. Jedna grupa nie przepada za drugą i tak to się ciągnie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kto jest Twoim pupilem na MH ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście mój Friend Bad'ek <3

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kto Twoim zdaniem jest najzabawniejszy na naszej kochanej sieci ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Najzabawniejszy jest old - posłuchać jego śpiewu, gdy jest na procencie - bezcenne.. :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje za poświęcony czas, powodzenia w życiu prywatnym. Pozdrawiam.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję za zainteresowanie moją osobą i za bardzo miły i przyjemny wywiad. Mam nadzieję, że nie ostatni.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pozdrawiam Redaktora jak i całą sieć Multi-head.

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...