Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na admina ktory jest za mlody na bycie nim :P

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: okolo 16 42 , 13.01.2014

 

Nick admina/gracza, który zawinił: [force] intel body

 

Dowody: niestety brak , gdyz straszylem go na u@ bo przeginal

 

Świadkowie: znajda sie ci co byli w tym momencie na serwerze

 

Uzasadnienie: Wchdze pierwszy raz na serwer Odrazu widac ze jest hacker , na serwerze , Admin intel siedzi na spect , I jak ktos mowi zeby banowac tamtego to uslyszal odpowiedz na say admina Cytuje Daje mi spisac polaka to moze czitowac. Pisze u@ Zeby go zbanowal i na przekonanie pisze ze mam demko z tego co napisal chwile temu , Dostalem odpowiedzi czy go strasze odpowiedzialem ze tak , I polecial ban pernamenty za obraze , bo moim banie , gracz intel Wyszedl i wszedl na serwer i niby chcial tamtego zbanowac ale mu wyszedl , Dzieki tyle w tym temacie i tak wiem ze on nic nie da ale przynajmniej Czuje sie fair wobec serwera Gdyz Takie dzieci jak ten admin to nie powinny woogle go posiadac BYE

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz UB, więc spokojnie. Sytuacja jest inna niż Ci się wydaje, także proszę o zamknięcie tematu przez Moda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie masz dowodów, że ja napisałem " Daje mi spisac polaka to moze czitowac " , bo nie ja to pisałem. Pokaż demko z gry z cziterem, i złóż skargę na forum w odpowiednim dziale. Nie ode mnie dostałeś bana więc nie wiem po co wgl zamieściłeś to w tej skardze. Na serwer wszedłem raz i nie wychodziłem z serwera, była zmiana mapy. Gdybyś był na tyle inteligentny i miał choć trochę kultury osobistej zachował byś się w sposób właściwy i zachował komentarze dla siebie. I czekam nadal na dowody, że skarga jest słuszna na mnie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...