Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na admina eAsy sKill#

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na mapie zm_ice_attack2 . 

 

Podczas gdy admin eAsy sKill# zablokował mi wejście do kampy tzw. "IGLO" . Zaraziło mnie zmobie , więc ja zaraziłem eAsy sKill# . Gostek chyba nie wytrzymał napięcia w majtkach i zaczął się do mnie pluć.  napisałem na chacie słowo "morda" za co mnie zbanował .

 

Tutaj 2 Screenshoty.

 

Proszę żeby H@ zwrócił uwagę jakie dzieci dostają admina.

 

 

 

nr8d.jpg

 

klaw.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze skarga bez dokładnego wzoru,później gdy zostałeś już zarażony,to zaraziłeś mnie,po chwili ja chciałem wyjść a ty blokujesz wyjście zombi około 15 sek po czym napisałem do cb tą wiadomość,a ty odpowiedziałeś "walcie się i morda".  Więc dałem ci bana za obrazę admina i blokowanie zombie,a potwierdzi to każdy grający wówczas na serwie.

 

 

 

Z mojej strony dodam tyle że przyznaje się do tego że napisałem tą wiadomość,a ciebie kolego proszę zachowaj kulturę na przyszłość :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dvdx95 dlaczego nie pokazałeś również tego co Ty napisałeś?

 

 

 

Zachowanie admina żenujące, admin powinien dawać przykład a nie rzucać takimi bluzgami na prawo i lewo, straszenie banem też nie powinno wchodzić w grę, co nie zmienia faktu, że ban mógł być słuszny, być może opiekun powinien pouczyć admina po jego zachowaniu aby unikać dalszych takich skarg. Zamykam, obie osoby ponoszą winę w tej sytuacji a dvdx95 już chyba nie znajdzie tego co on napisał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...