Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]ban + dziwny ban

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: teraz dd2

 

Nick admina/gracza, który zawinił: nw , amx band nie dziala 

 

Dowody: hltv

 

Świadkowie: serwer ? 

 

Uzasadnienie: Gram sobie na dd2 az tu serwer sie zlagowal , napisalem , ze juz mnie wkurwia serwer z tymi lagami ( jak wiekszosc osob ) a tu szanowny admin daje bana z dopiskiem  nikt ci nie... * Tu sie zatrzymamy * KARZE grac . ??? 

 

Sąd karze za pomówienia.  A wyjsc to sie każe , prosze to zrozumiec i powrócic do szkoły gdzie tego ucza , pozdrawiam , czekam na zdjecie tego smiesznego bana i upomnienie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc jestem. Po pierwsze to chyba nie pierwszy raz kiedy muszę czytać twoje wulgaryzmy i płacz na temat serwa. Proponuję zmienić dostawce internetu bo to nie jest wina serwera. 

 

Co do słowa "Karze" to był to zwyczajny błąd spowodowany pośpiechem, a jeżeli myślisz, że jestem niedokształcony i nie umiem pisać to zapraszam na pw. 

 

 

 

ps: Każdy pisze, że serwer laguje? Jakoś nie zauważyłem. Jak dla mnie ban słuszny bo powinieneś się nauczyć kultury. Tyle miałem do powiedzenia w temacie. Dziękuję za uwagę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

A więc jestem. Po pierwsze to chyba nie pierwszy raz kiedy muszę czytać twoje wulgaryzmy i płacz na temat serwa. Proponuję zmienić dostawce internetu bo to nie jest wina serwera. 

 

Co do słowa "Karze" to był to zwyczajny błąd spowodowany pośpiechem, a jeżeli myślisz, że jestem niedokształcony i nie umiem pisać to zapraszam na pw. 

 

 

 

ps: Każdy pisze, że serwer laguje? Jakoś nie zauważyłem. Jak dla mnie ban słuszny bo powinieneś się nauczyć kultury. Tyle miałem do powiedzenia w temacie. Dziękuję za uwagę. 

 

 

Człowieku na tym serwerze 2 słowo to przeklenstwo , co nie zmienia faktu , ze wiem zdarza mi sie przeklnac , ale tematem banu nie było słowo kultura a cos na zasadzie , nie podoba sie to spierdalaj , a jak mi wiadomo polska to wolny kraj i moge wyrazać własna opinie ( także na temat serwerów ) . Dalej sądze , że ten ban to idiotyzm .  

 

Akurat mam najniższy ping na serwie  ;) ,

 

 L ak sie człowiek spieszy to sie diabeł cieszy , ale ludzie mieli niezły ubaw :D , nie mamy o czym rozmawiac na pw :) 

 

 

 

 

 

 

 

p.s widać nie czytasz spraw dotyczacych serwera :) warto czasami zajrzec , pozdrawiam . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban minął . Jednak z tego powodu nie bd zamykał, wyjaśniliście sobie tą sytuację . To jest skarga, tak więc z powodu braku dowodów, jest rozpatrzona negatywnie . Mówisz, że na serwerze 2 słowo to przekleństwo, nie zgodzę się z tym, zdarza się użyć wulgaryzmów, kogoś ponosi, ale w konsekwencji leci już ban . Nauczka na przyszłość .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...