Skocz do zawartości
Gość

Problem po aktualizacji STEAM...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tych ktorzy to odwiedza... Jestem tu NOWY,fakt.. tyle ze w ta gre mam Spedzone juz Prawie pol zycia... Mniejsza o to.. Dzisiaj czyli 8.01.2014 z rana gdy wlaczylem steama byla aktualizacja.. ktora ladnie mi napieprzyla z tym OWYM STEAMEM. :/ a mianowicie zaczne od tego iz Problemy sa az 3 :/ POWODY? HMM..

 

 

 

Po 1. Gdy odpalam CS-a - chce wyjsc do pulpitu "windowsem" to pulpit mi wariuje, w taki sposob ze ikony ktore sa po lewej stronie , rowniez sa po prawej.. Nie idzie nic zrobic.. musze robic reset kompa :/ totalny zawias.. Nawet manadzer zadan sobie nie radzi.

 

 

 

Po 2. Gdy tak pare razy minimalizuje gre to wystepuje taki o to problem... 

 

 

 

http://speedy.sh/cKRMs/namnlos1.JPG - Windowsa mam po szwedzku w razie W.

 

 

 

Po 3. Jest rowniez problem tego typu.. Gdy wychodzilem z CS-a wywalilo mi takie cos. 

 

 

 

http://speedy.sh/dBmn4/namnlos2.JPG

 

 

 

Jak widac jest jakis problem z hl.exe - Wie ktos moze dlaczego? Dodam rowniez ze po aktualizacjach zawsze musialem podmieniac pliki na stare gdyz nie dzialala mi gra, tym razem jakos nie idzie. W dodatku w menu Video byly do wyboru 3 grafy czyli software,opengl,D3D - po aktualizacji mam tylko software,openGL. Zawsze gralem na D3D - widocznie juz nie bede.. Wie ktos moze jak ogarnac ten problem? 

 

 

 

edit @ ::/ dodam rowniez ze robilem 2x reinstall steama. 1x z podmienionymi plikami na starego CS-a , zas drugi Instalowany normalnie - DALEJ NIE DZIALA.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po którejś tam aktualizacji funkcja w Video tj D3D została wyłączona.

 

Zawsze akceptowałem aktualizacje i instalowało się wszystko i było ok nie mam teraz takich problemów jak tutaj kilka osób.

 

 

Proponuje zrobić tak :

 

 

Usuwamy steama oraz wszystko co związane ze steamem..tj cstrike,steamapps itp itd...

 

Usuwamy z rejestru również ( samo usunięcie steama nie pomoże ) - trzeba oczyścić rejestr.

 

Następnie instalujemy steam wszystko niech się aktualizuje automatycznie i powinno śmigać...Jesli nie to można popróbować na innych partycjach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...