Skocz do zawartości
texan

Texan xd

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Texan

Wiek:22

Doświadczenie (w byciu adminem): ocenie sie na 5, poniważ mialem kiedys wlasna serwerownie na 1.5  i ze dwa adminy na 1.6      ;)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10

Staż w CS-sie: oj to bedzie około 8 latek jakos 

Steam / NonSteam: STEAM_0:1:2680975  

Dlaczego Ty:Bo juz mialem i zabrany został za aktywnosc ponieważ mialem wazne zlecenie w pracy i brak dostepu do komputera.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-5h a nawet i czasem wiecej

 

 

http://www.gametracker.com/player/Texan/80.72.40.110:27026/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy obraża, każdy inaczej te obrażanie odbiera, soda różnie do głowy odbija, mnie [zanim dostałem admina] nie przeszkadzał jako admin i teraz tez nie przeszkadza aby miał.. 

 

 

 

jestem ZA.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście jestem na NIE. Z tym nadużywaniem mikrofonu i ciągłym ciśnięciem po każdym to już przesada.. Przepraszam, ale przestaje mnie to śmieszyć - nie mamy 11 lat...  To już Twoje mhm  3/4 podanie w przeciągu bardzo krótkiego czasu.? Nie rozumiem dlaczego na siłę chcesz mieć admina. 2 tygodnie znowu nie minęło od ostatniego odrzucenia, ale dla świętego spokoju teraz to Lyubov zadecyduje o Twoim losie. Bo jak twierdzisz TYLKO JA JESTEM NA NIE I TYLKO JA JESTEM TAKA ZŁA BO OBOWIĄZUJE MNIE REGULAMIN A CIEBIE NIE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teksan czy naprawdę wydaje Ci się, że dostaniesz admina? Nawet już aquax odrzucił Twoje podanie. Czy to nie wystarczająca aluzja? Nie chcę być naprawdę niemiła ale nie dostaniesz admina na serverze FFA. Dlaczego? bo mam taki kaprys, bo tak mi się podoba, bo jestem wredna, bo mrówki tak chciały. Dziękuję za uwagę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...