Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Problem... u@

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym tutaj poruszyć problem "u@" ponieważ co nie którzy admini mają całkowicie w dupie to co sie tam pisze i to nie pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, zamiast tego admin woli sobie pograć i pogadać z innymi o ich kurwa problemach życiowych-.-. Dobra rozumiem, nie zauważył, ale ja kulturalnie napisałem dwa razy, DWA (2) :), jednak ku mojemy zdziwieniu reakcji dalej brak, no cóż, spróbowałem jeszcze raz tym razem dodając "kurwa" przed całym zdaniem, aby może jednak mnie ktoś usłyszy i zbanuje (a chociaż sprawdzi) kolesia który zabija mnie z dupy czwarty (po raz kolejny zaznaczam CZWARTY raz), a zapomniałem, inni na chacie także pisali że szanowny kolega jest odpalony, i tu spotyka mnie kolejna niespodzianka, po 3 prośbie dostaje kurwa mać bana za przekleństwo na u@, a kolega odpalony dalej gra, i co to ma ku*wa być?! Pytam się, ten mądry admin to Peq. O ile się nie myle kultura głownie ma być utrzymana ponieważ w tą grę, grywają także "dzieci" osoby młodsze, które być może nie powinny słyszeć takich słów, rozumiem i popieram, ale chyba admin nie ma 12 lat, i jak zobaczy przekleństwo, które ma tylko podkreślać moją prośbę to chyba nic takiego strasznego się nie stanie... Korona ze łba jednemu ani drugiemu nie spadnie z tego powodu.

 

Reasumując: Proszę (bardzo kulturalnie) o "doedukowanie"? co niektórych adminów w pewnych sprawach, bo jak widać nie wszyscy wiedzą jakie mają obowiązki będąc adminami. Tak wiem teraz Sz.P Peq pewnie będzie tu spinał dupe że spawdził typa, że był czysty i że to moja wina i że ban dla mnie był słuszny bo jestem niekulturalny bo mnie w domu nie wychowali itd itd. Mam to w dupie :) potrafię się zachować, ale jestem także cierpliwy do pewnego stopnia, także z góry dziękuję jeśli ktoś mnie wysłuchał i coś z tym zrobi, a jeśli nie to wcale mnie to nie zdziwi ^.-, w każdym bądź razie, Dziękuję, dobranoc. ;]

 

 

 

 

 

 

 

P.s. Przepraszam za błędy ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To teraz ci tak powiem. Demko masz ? SS masz ? Idź poczytaj reg forum bo dostajesz ode mnie pkt za tyle wulgaryzmów w tym temacie. Wiem że jesteś nowy ale bez przesady.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomidorowa. 

 

admini widzą co gracze piszą na u@ pomimo dużego spamu na U@. który czasami na prawdę jest bez potrzeby.. Jeśli Admin nie reaguje ileś razy to zrób ss twoich u@ i zgloś to na forum w postaci ss jako dowodów.. i bądż cenzuralny nawet na u@.

 

no i czytaj co admin pisze na y@ np. czysty.. lub na samym y. czysty.. bo jak dużo ludzi gra to czasami nawet jak sam pisze na y@ czysty to tego nie widać bo mi gracze siedzący zemną na ts mówią ze chyba coś pisałeś na biało.. Dodam że jeśli ktoś jest odpalony to raczej admin to widzi bo Cod Mod Multi-Head jest jednym z najlepszych serwerów w Polsce i ma doświadczonych adminów którzy na pewno nie pozwolą na zepsucie reputacji serwera jak i swojej.

 

 

 

pozdrawiam Administracja Multi-head     i zapraszam do gry

 

 

 

Zamykam aby nie robił się spam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...