Skocz do zawartości
xmentor

[ZAMKNIĘTY][COD MOD 200]Odwołanie!

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: xMentor^^x

 

Godzina, data zdarzenia: 23:42 , 4 stycznia 2014

 

Mapa: cs_assault

 

STEAM_ID / IP:  '195.136.213.246'

 

Uzasadnienie: Zacytuje regulamin serwera COD 200L.

 

"1.

Staramy się nie przeklinać. ( tutaj można przeklinać ale nie co drugie słowo kur*a czy ci*a ) (Ban do 30 min)"

 

 

 

 

 

Bana dostałem na jedną godzine( xD moze to smieszne ale pisze wyraznie "ban do 30 min", wiec ten ban wiąże się ze złamaniem regulaminu ) ... :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No wiadomo że bez powodu nie dostałem go , jakiś ziomek teleportował się na txt i mnie zabił xD .. jest to na tyle wkurzające że musiałem przeklnąc ; p .. napisałem jedno słowo "kur..." Ale zgodnie z regulaminem ban powinien być na 30 min ... czyli kary powinno mi zostać 10 min .. :) (BAN OD Mordercy)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"napisałem jedno słowo "kur..." Może zdarzyło ci się to więcej razy.??

 

Chodziło mi o to czy notorycznie przeklinasz. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodałem w poprzedniej wypowiedzi, nie ma tego przekleństwa, ale wiem co dokładnie napisałem :

 

 

 

txt kur**

 

oczywiscie bez "*"

 

 

 

Już odczekam , bo zaraz minie godzina .. Ale Morderca powinien być jakoś pouczony .. za nieprzestrzeganie regulaminu -.- Ale najpierw niech się On wypowie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie po raz pierwszy piszesz słowa nie cenzuralne... mów sobie je pod nosem.. a nie co 2 rundy  i tak co mapa jak ktoś Cie zabije to wulgaryzmy... ludzie mają tego dość i piszą na u@ żeby ogarnąć kulturę to robię to.. nie daje banów od tak o..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahahaha, człowieku co chwile powiadasz ?? Nie płacze jak ktoś mnie zabije ... Wkurzasz troche .. Ile razy zgłaszałem na u@ ludzi ale Morderca co robił? Grał dalej ... -.- Chcesz cały wycinek odkąd wszedłem na serwer ? :) I pokazesz mi gdzie przeklinałem co chwile

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...