Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Może dacie mi 2 szanse :> by Neymar Jr.

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Imie:Łukasz

 

2. Kontakt:Steam/gg/pw 4um

 

3. Lokalizacja: Tychy

 

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: 0  (skończyłem przygodę z CSem) czyli więcej czasu na 4um.

 

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): jeśli się uprę mogę siedzieć spokojnie ok. 12 h dziennie. 

 

6. Posty (min. 50 sensownych): JEST

 

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym aby panował ład :]

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Obojętnie mam wiele wolnego czasu, więc mogę zajmować się rzeczami, które wymagają wiele czasu.

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Jest.

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Jak najbardziej 

 

11. Coś o sobie: Skończyłem przygodę z CSem, ale chciałbym pozostać na serwerowni (4um) i dalej spędzać miłe chwile na TSie i na samym forum, ponieważ poznałem tutaj wielu ciekawych ludzi, z którymi chciałbym dalej utrzymywać kontakt. 

 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB):Tak zajmowałem, dobrze sobie radzę. 

 

13. Obowiązkowe mikro: JEST.

 

 

 

 

 

A właśnie zapomniałbym co do ostatniego czasu na 4um, to na świętach byłem w Hamburgu, więc nie miałem przed ok. 12 dni zbytnio dostępu, dlatego też pożegnanie z graczami napisałem dopiero dzisiaj.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś naprawdę w porządku, widać, że ogarniasz, ale jestem na nie . Ostatnimi czasy, na forum jest zupełnie niewidoczny, a na moderatora potrzebujemy kogoś, kto nie składa podania, bo jest rekrutacja, tylko takiej komu naprawdę zależy. :) Powodzenia .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na NIE. Spędzam tu tyle czasu, a jeszcze Cię nie poznałam. Na ts Cię nie widać, to samo na forum. Jak jest jakaś rekrutacja otwarta to wszędzie składasz podania trochę dziwne :) Poza tym z tego co widzę jesteś tu od sierpnia i masz tak mało czasu spędzonego na forum. Nie wygląda mi to na siedzenie 12h przy kompie ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra zamknijcie to bo same hejty. Zielonaaa mój nick na TSie to Xaoo / cfg. 

 

 

A i co do czasu na 4um to jesteś z nami tak krótko, że nawet nie wiesz, że całe forum we wrześniu było robione od nowa i czas się usuwał. 

 

Pozdro -,-

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co z tego? To od września i tak krótki czas jak na 12h dziennie :D Ja jestem krótko? a Ty byłeś 2 miesiące wcześniej hah :D no nic koniec tematu. Spam off :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgodnie z życzeniem.

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

mxwk.png


Wątek został zamknięty przez moderatora forum.


Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.


Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...