Skocz do zawartości
Gość

Wywiad Z Legendą MH !

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]8wam.png[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Gorąco Zapraszam Na Wywiad Z Legendą Sieci !

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Redaktor: 

Czerwonyy.

[/align]

 

[align=center]Udzielający: 

NightWolf

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam, z tej strony Redaktor MH, czy mógłbym przeprowadzić z Tobą interesujący wywiad?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Owszem

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje, no to tradycyjnie przedstaw się, powiedz ile masz lat, oraz skąd pochodzisz.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na imię mam Marek mam 23 lata pochodzę z Lublina.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A może uprawiasz jakiś sport?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiem tak od kwietnia ćwiczę na siłowni chodź ostatnio miałem przerwę około miesiąca (kontuzja) i  w okresie raczej letnim chodź i w zimie lubię sobie  biegać.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo ciekawe, może opowiesz coś o swoich życiowych pasjach?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Właśnie moją życiową pasją stała się ostatnio siłownia włożyłem w nią sporo pracy wysiłku i samozaparcia i są pierwsze sukcesy.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo ciekawe pasje, to teraz może coś o planach na przyszłość?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moje plany na przyszłość są dość standardowe dom, rodzina, dobra praca a z tym ostatnim bardzo ciężko w naszym pięknym kraju.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Opowiedz jakie są Twoje życiowe cele ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Odpowiem nie typowo bo moim życiowym celem jest tak naprawdę spełnianie tych mniejszych bo gdy wszystkie połączymy w kupę osiągamy pełnie szczęścia mogę jedynie zdradzić ten najbliższy, do czerwca ?dobrze wyglądać? czeka mnie 6 miesięcy diety siłowni i zero alkoholu .  

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To teraz coś z serii MH, jak znalazłeś się na tej pięknej sieci?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na MH znalazłem się dzięki Owenowi mojemu bratu. Grałem kiedyś w cs?a zwykłego i to dość długo potem zaczął mnie nużyć i Owen wysłał mi ip do cod moda. MH było moim 3 cod modem który zresztą też wysłał mi Owen, było to dokładnie 24 października daty jestem pewnym gdyż pierwszego dnia dostałem ssy, oj przysporzyło mi to trochę nerwów. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na którym serwerze grałeś najwięcej?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście Cod mod 200 lvl na zawszę, dodam że gram tam do dzisiaj.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chciałbyś zmienić coś na naszych serwerach ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Absolutnie nic poza wrzucaniem ssów w formacie tga z tego co pamiętam,  miałem z tym już nieprzyjemności .

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czy uważasz się legendą tej sieci, opisz na to w kilku zdaniach, ponieważ sam jestem tego ciekawy.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Za legendę nie, powiedział bym że jestem a pewnie teraz raczej już byłem rozpoznawalnym członkiem naszej rodzinki MH, dużo osób które aktualnie nawet piastują stanowiska nawet mnie nie rozpoznaję, więc odpowiedz nasuwa się sama czy można nie znać legendy jaką jest np.  Muhammad Ali, raczej wątpię. Za jedyną legendę jaką mogę się uważać (będę mówił mało skromnie) to za legendarnego gracza Speedhackerem na  MH ;d. Chociaż mam nadzieję że trochę mnie ludzie jeszcze pamiętają.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chciałbyś zrobić coś więcej dla MH ? Jeżeli tak opisz to.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiem tak zawszę wyciągnę pomocną dłoń do administracji lub do graczy jeżeli ktoś będzie o pomoc prosił lub jej potrzebował. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co myślisz o pracy całej sieci, oraz o pracy naszej Administracji, i czy chciałbyś w przyszłości zostać członkiem Administracji?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Praca administracji jest bez zarzutu w końcu przez parę lat przesiewali się ludzie aż została najlepsza ekipa. Czy chciałbym zostać w przyszłości członkiem administracji hmm, myślę że już raczej nie chociaż z pewnością nie określę tego mianem nigdy.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czy mógłbyś opowiedzieć Twoją historię związaną MH ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To będzie raczej długa  opowieść? Moja historia na MH jak już wcześniej wspomniałem zaczęła się 24 października 2010r. kiedy to zaczynałem swoją karierę na mh jako zwykły szary gracz, od razu spodobał mi się klimat serwera zwłaszcza kiedy zostałem zaproszony na tsa, z tego co pamiętam miał wtedy chyba 25 lub 15 slotów na nim, nie raz Ciężko było na niego wejść.  Następnie 28 grudnia (daty ściągam z forum ;d.) tego samego roku napisałem podanie na admina cod na MH które za pierwszym razem zostało pozytywnie rozpatrzone. Prawie rok później dostałem wszystkie flagi w tym i immunited z tego co pamiętam na tamten dzień posiadał go tylko Aquax ja i Patyś :D. Kiedy zaczęły powstawać nowe serwery awansowałem na Multi Admina oj ciężka to była funkcja gdyż jak to zwykle na świeżo otwartych serwerach było pełno chitów  i praktycznie pół dnia spędzało się na spectcie. I tak to trwało aż do lutego bieżącego roku kiedy to H@ zostaliśmy ja i mój serdeczny przyjaciel Tomasz (Consecuente) wtedy to powstała ranga właściciel gdyż stwierdziliśmy zgodnie z Tomkiem że Aquax musi się jednak wyróżniać . W niewielkim odstępie czasu do naszej head administracji dołączył równie wspaniały człowiek jak poprzedni Ana? tzn Anthology :D wybacz Antoni musiałem. Wszystko się ładnie toczyło parę miesięcy a później zaczęła się moja kariera z siłownia. Na początku nawet starczało czasu na wszystko ale gdy w wakacje przyszła praca, zaczynałem być raczej gościem niż h@ więc postanowiłem zrezygnować z funkcji h@ po zlocie MH czyli chyba 17 lub 21 lipca Naprawdę kupa miłych wspomnień i zajebistych ludzi . Dzień po zlocie zrzekłem się wszystkich funkcji jak i usunąłem sobie konto na forum ( czego z resztą żałuje do dnia dzisiejszego). Od jakiegoś miesiąca może dwóch znowu wróciłem z powodu większej ilości czasu lecz nie piastuję żadnej funkcji oficjalnie.  mam w ramach zaufania powierzonego admina na cod mod 200lvl .

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chciałbyś dodać coś od siebie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chciałbym dodać tylko jedno życzenie aby MH dalej się rozwijało i rosło w siłę, niech zostanie (chociaż dla mnie już dawno jest) najlepszą siecią serwerów w Polsce a później i na świecie!!!!!!!

[/align]

 

[align=center]P.S ostatecznie i definitywnie chciałbym obalić plotki że znałem się z Aquaxem przed MH :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje Ci, że miałeś czas przeprowadzić ze mną wywiad, życzę powodzenia w życiu prywatnym oraz Szczęśliwego Nowego Roku !

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje nawzajem. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=right]~Redakcja Multi-Head

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wreszcie długie odpowiedzi :D kolega rozmowny :) dałeś pytania jakie proponowaliśmy, po kolei najpierw życie prywatne potem o mh, super :) wreszcie mi się podoba :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przecież Wilk to gaduła nade wszystko. Cud, że odpowiedzi są takie krótkie. Wilku miło, że tak ciepło o mnie wspominasz :D.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad bardzo długi(jak na te co są obecnie) , podoba mi się ;) I oby takich więcej :D ! Pozdrowienia dla Ojca i Wilka :* !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...