Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]kolejna skarga opos

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:20 25

 

Nick admina/gracza, który zawinił:Opos

 

Dowody:

 

http://speedy.sh/M3aPA/opos-dem.zip

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie:Widać na demku ewidente klatki. poprzednia skarga nie pomogła musiałem napisać nastepną bo nie pomogło

 

 

 

Prosze nie zamykac tematu zaraz podesle kolejne dowody.

 

 

 

Prosze kolejdne dowody 

 

http://speedy.sh/vTWFy/opos.zip

 

zachowanie godne admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bloody nie chcem nic mówić sam to zaczynałeś  prowokowałeś go do do takiego zachowania czemu nie wstawisz ssów z twoim bluzgami oraz oskarzasz mnie o co czego nie moge zrobic czyli zbanowac admina . Opos poszedl nam na rękę i poszedl na spekta a ty do niego z glupimi tekstami leciales wtedy  4 razy prosiłem cie o zachowanie Kultury tyle na temat 

 

 

 

 

 

 

 

 PS jak dla mnie 1pkt dla gracza Blooody

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bloody człowieku opanuj się,  myślisz że nowa karta graficzna przyjdzie mi 5 min po zamówieniu? Stare PC to nie wyrabia, nowe części są w drodze i tyle. Kiedy natomiast owych klatek nie mam, prowokujesz mnie do dyskusji z Tobą. Twoja dziecinna logika mnie przeraża, klatek nie mam to czymś innym trzeba wkopać tak? Nie miałem zamiaru wdawać się z Tobą w mało inteligentną dysputę więc odpuściłem i nie dałem się sprowokować, aby nie dać Ci kolejnych powodów do skargi, których przecież strasznie potrzebujesz. Jeśli frajerstwo sprawia Ci tyle frajdy nie mam o czym z Tobą rozmawiać, tyle :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bloody sam go prowokujesz bo nie raz widziałem. On idze na spect a ty do niego idzie robić mi ss bo grać nie umie. Bloody ty chyba mu zazdrościsz rangi administratora?

 

//zamykam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...